Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Mladší žáci sezóna 2023/2024

Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
SVČ Odry 27.04.2024
13:40
SH Stonava 1 : 1
1. FBC Karviná 27.04.2024
11:55
SH Stonava 3 : 4
Torpedo Havířov 27.04.2024
10:45
SH Stonava 3 : 5
FBK Škorpioni Ostrava 27.04.2024
09:35
SH Stonava 3 : 3
Torpedo Havířov 06.04.2024
13:40
SH Vítkovická střední Ostrava 5 : 4
Salibandy Club Ostrava 06.04.2024
11:55
SH Vítkovická střední Ostrava 8 : 4
1.FK Ostrava JIH 06.04.2024
10:45
SH Vítkovická střední Ostrava 5 : 5
1. FBK Eagles Orlová 06.04.2024
09:35
SH Vítkovická střední Ostrava 4 : 7
TJ Slovan Havířov 03.03.2024
14:15
SH Horní Suchá 2 : 5
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 03.03.2024
12:30
SH Horní Suchá 3 : 5
Z.F.K. Petrovice 03.03.2024
10:45
SH Horní Suchá 2 : 5
1. FBK Eagles Orlová 03.03.2024
09:00
SH Horní Suchá 8 : 5
1. SC TEMPISH Vítkovice 18.02.2024
13:15
SC Dubina Ostrava 0 : 0
FBC Letka 18.02.2024
12:05
SC Dubina Ostrava 0 : 0
FBC Spartak Bílovec 18.02.2024
10:20
SC Dubina Ostrava 0 : 0
Torpedo Havířov 18.02.2024
08:35
SC Dubina Ostrava 0 : 0
FBC Hlučín 17.02.2024
13:40
SH SOŠ Dopravní Ostrava 0 : 6
FBC TIGERS PORUBA 17.02.2024
12:30
SH SOŠ Dopravní Ostrava 1 : 4
1. SFK Havířov 17.02.2024
11:20
SH SOŠ Dopravní Ostrava 0 : 11
FBC Letka 17.02.2024
10:10
SH SOŠ Dopravní Ostrava 2 : 2
PASKOV SAURIANS 27.01.2024
14:15
SH Paskov 1 : 7
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 27.01.2024
13:05
SH Paskov 0 : 12
S.K. P.E.M.A. OPAVA 27.01.2024
11:20
SH Paskov 1 : 0
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 27.01.2024
09:35
SH Paskov 0 : 5
S.K. P.E.M.A. OPAVA 13.01.2024
12:05
MSH Havířov 3 : 1
FBC Letka 13.01.2024
10:55
MSH Havířov 2 : 2
FBC ORCA KRNOV 13.01.2024
09:10
MSH Havířov 2 : 6
1. SFK Havířov 13.01.2024
08:00
MSH Havířov 0 : 4
1.FBK Sršni Rožnov p/R 17.12.2023
14:15
SH SŠIEŘ Rožnov p. R. 4 : 10
FBK Škorpioni Ostrava 17.12.2023
13:05
SH SŠIEŘ Rožnov p. R. 1 : 6
S.K. P.E.M.A. OPAVA 17.12.2023
11:20
SH SŠIEŘ Rožnov p. R. 0 : 4
1.FK Ostrava JIH 17.12.2023
09:35
SH SŠIEŘ Rožnov p. R. 3 : 4
FBC ORCA KRNOV 19.11.2023
15:00
SH ZŠ Krnov 3 : 10
FBC Hlučín 19.11.2023
13:40
SH ZŠ Krnov 1 : 5
FBC Český Těšín 19.11.2023
11:40
SH ZŠ Krnov 1 : 3
FBC Letka 19.11.2023
09:40
SH ZŠ Krnov 1 : 4
FBC Spartak Bílovec 05.11.2023
14:15
SH Horní Suchá 0 : 6
1.FBK Sršni Rožnov p/R 05.11.2023
12:30
SH Horní Suchá 4 : 3
PASKOV SAURIANS 05.11.2023
10:45
SH Horní Suchá 3 : 2
Salibandy Club Ostrava 05.11.2023
09:00
SH Horní Suchá 6 : 5
Salibandy Club Ostrava 08.10.2023
13:15
SH SOŠ Dopravní Ostrava 11 : 2
FBC TIGERS PORUBA 08.10.2023
12:05
SH SOŠ Dopravní Ostrava 1 : 6
1.FBK Sršni Rožnov p/R 08.10.2023
10:20
SH SOŠ Dopravní Ostrava 5 : 0
1. SC BOHUMÍN 98 08.10.2023
08:35
SH SOŠ Dopravní Ostrava 1 : 4

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

01.06.2024 Khai Anh Tran (9)
02.06.2024 Matěj Jan Opatřil (16)
04.06.2024 Barbora Kišová (19)
05.06.2024 Lukáš Chylek (18)
06.06.2024 Barbora Galuszková (14)
07.06.2024 Silvie Przywarová (13)
10.06.2024 Pavel Krucina (45)
12.06.2024 Magdaléna Přenosilová (20)