Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Elevové sezóna 2023/2024

Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
1. SC BOHUMÍN 98 20.04.2024
13:00
SH Bospor Bohumín 6 : 14
Toro Salibandy Ostrava 20.04.2024
12:00
SH Bospor Bohumín 25 : 2
FBC Vikings Kopřivnice 20.04.2024
10:30
SH Bospor Bohumín 5 : 14
FBC Spartak Bílovec 20.04.2024
09:00
SH Bospor Bohumín 20 : 2
PASKOV SAURIANS 24.03.2024
13:30
SH Horní Suchá 6 : 9
FBC Vikings Kopřivnice 24.03.2024
12:00
SH Horní Suchá 4 : 20
1.MVIL Ostrava 24.03.2024
10:30
SH Horní Suchá 7 : 13
Salibandy Club Ostrava 24.03.2024
09:00
SH Horní Suchá 18 : 8
FBC Letka 09.03.2024
13:30
SH ZŠ Kobeřice 11 : 9
1.MVIL Ostrava 09.03.2024
12:30
SH ZŠ Kobeřice 9 : 7
FBC ORCA KRNOV 09.03.2024
11:00
SH ZŠ Kobeřice 12 : 18
FBC TIGERS PORUBA 09.03.2024
09:30
SH ZŠ Kobeřice 10 : 8
1.FBK Sršni Rožnov p/R 11.02.2024
12:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 2 : 17
FBC TIGERS PORUBA 11.02.2024
11:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 7 : 16
FBC Hlučín 11.02.2024
10:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 4 : 24
Z.F.K. Petrovice 11.02.2024
09:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 5 : 9
FBC TIGERS PORUBA 21.01.2024
12:00
SH ZŠ Krnov 0 : 0
FBC ORCA KRNOV 21.01.2024
11:00
SH ZŠ Krnov 0 : 0
Torpedo Havířov 21.01.2024
10:00
SH ZŠ Krnov 0 : 0
FBC Hlučín 21.01.2024
09:00
SH ZŠ Krnov 0 : 0
TJ Slovan Havířov 09.12.2023
11:30
SH Paskov 5 : 29
Z.F.K. Petrovice 09.12.2023
10:30
SH Paskov 6 : 19
1.FBK Sršni Rožnov p/R 09.12.2023
09:00
SH Paskov 3 : 22
PASKOV SAURIANS 09.12.2023
08:00
SH Paskov 5 : 16
FBC Český Těšín 25.11.2023
12:30
SH ZŠ Čeladná 14 : 13
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 25.11.2023
11:30
SH ZŠ Čeladná 15 : 15
1. SC TEMPISH Vítkovice 25.11.2023
10:00
SH ZŠ Čeladná 3 : 43
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 25.11.2023
09:00
SH ZŠ Čeladná 25 : 1
1. SC TEMPISH Vítkovice 21.10.2023
11:20
SH SOŠ Dopravní Ostrava 3 : 21
TJ Slovan Havířov 21.10.2023
10:10
SH SOŠ Dopravní Ostrava 3 : 26
FBC Studénka 21.10.2023
10:00
SH SOŠ Dopravní Ostrava 0 : 0
FBC TIGERS PORUBA 21.10.2023
09:00
SH SOŠ Dopravní Ostrava 1 : 19
1. SC TEMPISH Vítkovice 01.10.2023
13:30
SH Horní Suchá 10 : 30
FBC Intevo Třinec 01.10.2023
12:00
SH Horní Suchá 5 : 30
1. FBK Eagles Orlová 01.10.2023
10:30
SH Horní Suchá 7 : 20
FBC TIGERS PORUBA 01.10.2023
09:00
SH Horní Suchá 5 : 10

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

01.06.2024 Khai Anh Tran (9)
02.06.2024 Matěj Jan Opatřil (16)
04.06.2024 Barbora Kišová (19)
05.06.2024 Lukáš Chylek (18)
06.06.2024 Barbora Galuszková (14)
07.06.2024 Silvie Przywarová (13)
10.06.2024 Pavel Krucina (45)
12.06.2024 Magdaléna Přenosilová (20)