Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Tréninky

ROZPIS TRÉNINKŮ NA SEZÓNU 2023/2024:

ELÉVOVÉ (2013 a 2014), PŘÍPRAVKA (2015 a 2016) A NOVÁČCI* (děti od 5 let)

Pondělí16:30 – 18:00SH Horní Suchá
Středa16:30 – 18:00SH Horní Suchá

*nováčci z kategorií přípravka, elévové 
Start od: 4. 9. 2023
Trenéři: Rostislav Mráček - 736 772 112

 

STARŠÍ ŽÁCI (2009 a 2010), MLADŠÍ ŽÁCI (2010 a 2012)

Úterý16:30 – 18:00SH Horní Suchá
Čtvrtek16:30 – 18:00SH Horní Suchá

Start od: 4. 9. 2023 
Trenéři: Martin Petřík - 737 421 670, Milan Mašurka - 724 402 734

 

DÍVKY 
JUNIORKY (2005 a 2006), DOROSTENKY (2007 a 2008),
STARŠÍ ŽÁKYNĚ (2009 a 2010),

Pondělí16:30 – 18:00SH Na Císařství
Čtvrtek16:30 – 18:00SH Na Císařství

Start od: 4. 9. 2023 
Trenér: Petr Krucina - 604 758 831

 

JUNIOŘI (2005 a 2006) A DOROSTENCI (2007 a 2008)

Pondělí19:00 – 20:30SH Na Císařství
Úterý18:00 – 19:30SH Horní Suchá
Čtvrtek18:00 – 19:30SH Horní Suchá

Start od: 4. 9. 2023
Trenéři: Daniel Tychtl - 732 824 798

 

MUŽI A (2004 a starší)

Pondělí19:00 – 20:30SH Na Císařství
Úterý19:30 – 21:00SH Horní Suchá
Čtvrtek19:30 – 21:00SH Horní Suchá

Start od: 4. 9. 2023 
Trenéři: Ivo Jochman - 774 737 838, Petr Krucina - 604 758 831

 

ŽENY (2004 a starší)

Středa19:30 – 21:00SH Horní Suchá
Pátek19:30 – 21:00SH Horní Suchá

Start od: 4. 9. 2022 
Trenér: Josef Březina - 720 545 700

 

MUŽI B (2004 a starší)

Pondělí19:00 – 20:30SH Na Císařství
Úterý19:30 – 21:00SH Horní Suchá

Start od: 4. 9. 2022 
Trenér: Joel Mrózek - 605 551 691

 

MUŽI C (2004 a starší)

podle domluvy

Start od: 4. 9. 2023 
Trenér: Milan Mašurka - 724 402 734

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

24.04.2024 Eliška Kolářová (9)
30.04.2024 Pavel Zielinski (15)
02.05.2024 Natálie Janečková (18)
02.05.2024 David Kolodziej (17)
03.05.2024 Jakub Hofmann (17)
04.05.2024 Nikol Latochová (20)
05.05.2024 Vojtěch Vilím (19)
06.05.2024 Dominik Grudzinski (20)