Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

PASKOV SAURIANS
FbK Horní Suchá
0:0
Datum a čas konání: 26.11.2022 17:30
Místo: SH Paskov

Další zápas

FbK Horní Suchá
Spartak Hluk
0:0
Datum a čas konání: 04.12.2022 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Aktuality

Zdolá Suchá Ještěry?

Zdolá Suchá Ještěry?

V sobotu vycestují Muži A do Paskova, kde vyzvou domácí Saurians. První vzájemný duel zvládl lépe nováček soutěže z Paskova, který ve druhém kole soutěže porazil náš tým 4:3. Teď čeká oba týmy odveta. Saurians budou v den utkání slavit 25 let florbalu v Paskově, a naši florbalisté jistě udělají vše pro to, aby jim oslavu částečně překazili, a vrátili týmu Paskova porážku z úvodu sezóny.

I v odvetě se radovali domácí

I v odvetě se radovali domácí

Prvním soupeřem našeho A-týmu, který, dalo by se říct, odstartoval druhou polovinu sezóny, byla FBS Olomouc. V prvním duelu, který se uskutečnil na Hané, naši florbalisté na FBS nestačili, a podlehli jí jednoznačně 6:12. Start druhého utkání napovídal, že by se tento výsledek mohl opakovat, ale naštěstí se tak nestalo. Áčko se vzchopilo a dokázalo zápas otočit. Druhou polovinu základní části tedy odstartovali hornosušané výhrou za 3 body.

V neděli přijede Olomouc, A-tým Vás bude potřebovat!

V neděli přijede Olomouc, A-tým Vás bude potřebovat!

V neděli přijede do Horní Suché Olomouc. Aktuální lídr tabulky má skvělou formu a v posledním utkání zapsal již osmou výhru v řadě. Na tyto výsledky budou chtít určitě florbalisté Olomouce navázat i v Suché. Naši hráči však mají Olomouci co vracet. Před necelým měsícem totiž na Hané prohráli jednoznačně 6:12. Podaří se tedy našemu A-týmu vrátit Olomouci debakl a 3 body zůstanou doma? Nebo se první tým Divize E bude radovat z deváté výhry v řadě? To se dozvíme již tuto neděli.

Třetí třetina rozhodla o osudu utkání

Třetí třetina rozhodla o osudu utkání

Druhé dvojutkání ve třech týdnech odehráli naši florbalisté během uplynulého víkendu. Po sobotním utkání proti Slovácku vyzvala Horní Suchá Hluk, se kterým se pravidelně utkávala v minulých ročnících v Národní lize. To, že vzájemná utkání s Hlukem bývají bohatá na góly, potvrdil i tento zápas, ve kterém padlo celkem 16 branek. Z vítězství se nakonec radovali naši hráči, především díky třetí třetině, kterou ovládli poměrem 6:1.

V Uherském Hradišti A-tým neuspěl

V Uherském Hradišti A-tým neuspěl

V sobotu se naši florbalisté vydali do Uherského Hradiště, kde mají svou domácí halu nejen fotbalisté, ale především florbalisté, Slovácka. Ti se v tabulce nachází jen jednu pozici za Horní Suchou, avšak naši muži mají v tabulce vícebodový náskok, který chtěli v utkání navýšit. To se bohužel nepovedlo, a tak se Slovácku podařilo stáhnout bodový náskok Suché v tabulce.

Sobota i neděle ve znamení utkání

Sobota i neděle ve znamení utkání

Další dvojutkání čeká naše muže A během nadcházejícího víkendu. Nejprve se naši florbalisté představí v sobotu v Uherském Hradišti. Následně je bude čekat přejezd do Hluku, kde se v neděli utkají v dopoledních hodinách s domácím výběrem. Oba celky se sice nachází za Horní Suchou, ale to by se v případě špatných výsledků z těchto utkání mohlo změnit. Proto bude důležité, aby A-tým v obou utkáních bodoval.

Suchá načepovala jedenáctku

Suchá načepovala jedenáctku

V neděli přijela do Horní Suché Orlová, která v této sezóně ještě nepoznala hořkost porážky v základní hrací době. To chtěli hráči Suché změnit, a my Vám s radostí oznamujeme, že se to podařilo. Hornosušané předvedli po celý zápas koncentrovaný výkon do obrany, ke kterému přidali 11 vstřelených branek. Když toto všechno sečteme, vyjde z toho jednoznačné vítězství, na které snad dokážou červeno-zelení navázat v dalších kolech.

Sestřelí Suchá Eagles?

Sestřelí Suchá Eagles?

Pokud by některé zápasy Horní Suché měly mít v Divizi přízvisko derby, určitě by se jednalo o souboje s Třincem a Orlovou. A právě orlovské florbalisty vyzve naše Áčko již tuto neděli v rámci 9. kola Divize E. Orlová se aktuálně potýká se skvělou formou, jelikož mají na kontě sedm výher v řadě. Podaří se Horní Suché přerušit tuto úctyhodnou sérii, a přeruší tak svou sérii proher? Nebo Orlová potvrdí svou formu a zapíše osmé vítězství?

Zlepšený výkon body nepřinesl

Zlepšený výkon body nepřinesl

Necelých 24 hodin po utkání v Olomouci čekal náš A-tým další těžký duel. Tentokrát vyzvali venku zlínské Lions, kteří potvrdili roli favorita a zápas zvládli. Nutno však podotknou, že to vůbec neměli jednoduché a hornosušané dali svým výkonem zapomenout na vysokou prohru v Olomouci. Na další body do tabulky si ale budou muset muži A ještě počkat.

Sváteční utkání skončilo debaklem

Sváteční utkání skončilo debaklem

Pátek 28.10. patřil předehrávce 21. kola Divize E mezi Horní Suchou a Olomoucí. Hornosušané vycestovali do Čajkarény, kde vyzvali domácí FBS. Od prvních minut na hřišti dominovali domácí, kteří ovládli všechny tři třetiny, a mohli se tak radovat z jasného vítězství. Jednoznačným mužem utkání byl olomoucký Macháček, který zaznamenal 7 kanadských bodů za 5 gólů a 2 asistence.

Doporučujeme:

  • Moravskoslezský kraj
  • Na císařství
  • RPS
  • OBAKA Karviná | Obchodní akademie s.r.o.

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 13 32
2 Zlín Lions Zlín Lions 11 31
3 FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec 11 24
4 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 11 24
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 11 21
6 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 12 20
7 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 11 15
8 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 11 12
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 11 10
10 Fbc Šternberk Fbc Šternberk 11 8
11 FBC ZŠ Uničov FBC ZŠ Uničov 11 3
12 FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV 10 1

Narozeniny:

28.11.2022 Valérie Hrobařová (15)
30.11.2022 Michael Mrózek (22)
01.12.2022 Michał Karski (34)
03.12.2022 Bogna Jiravská (13)
03.12.2022 Jakub Spusta (18)
07.12.2022 Matyáš Fliega (20)
07.12.2022 Jan Kotulek (19)
09.12.2022 Anna Krucinová (7)