Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu B-tým sezóna 2023/2024

Soupeř Datum konání Místo konání
FAT PIPE KTG Bruises Opava 27.04.2024
15:10
SH Paskov
1. FBK Eagles Orlová 27.04.2024
18:40
SH Paskov
Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
Torpedo Havířov 07.04.2024
10:20
SC Smilovice 8 : 10
PASKOV SAURIANS 24.03.2024
12:40
MSH Havířov 3 : 5
1.FBK Sršni Rožnov p/R 24.03.2024
09:10
MSH Havířov 2 : 4
RH PIVING Ostrava 02.03.2024
16:30
SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá 6 : 6
FBC PIRATES OSTRAVA 10.02.2024
13:40
SH Paskov 5 : 4
FAT PIPE KTG Bruises Opava 10.02.2024
10:10
SH Paskov 6 : 2
FBK RAFANI OSTRAVA 20.01.2024
12:50
SC Smilovice 3 : 3
SK Domaslavice 20.01.2024
10:30
SC Smilovice 7 : 4
PASKOV SAURIANS 09.12.2023
14:40
SH Budišov nad Budišovkou 4 : 10
1.FBK Sršni Rožnov p/R 09.12.2023
12:20
SH Budišov nad Budišovkou 2 : 11
TJ Sokol Dolní Životice 11.11.2023
12:30
SH Horní Suchá 3 : 8
FBC PIRATES OSTRAVA 11.11.2023
09:00
SH Horní Suchá 1 : 2
FBK RAFANI OSTRAVA 21.10.2023
10:20
MSH Havířov 2 : 3
Torpedo Havířov 21.10.2023
08:00
MSH Havířov 5 : 3
TJ Sokol Dolní Životice 07.10.2023
12:40
Sportovní hala Krásné Pole 5 : 12
1. FBK Eagles Orlová 07.10.2023
09:10
Sportovní hala Krásné Pole 9 : 3
SK Domaslavice 23.09.2023
12:30
SH Horní Suchá 3 : 3
RH PIVING Ostrava 23.09.2023
09:00
SH Horní Suchá 4 : 4

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

24.04.2024 Eliška Kolářová (9)
30.04.2024 Pavel Zielinski (15)
02.05.2024 Natálie Janečková (18)
02.05.2024 David Kolodziej (17)
03.05.2024 Jakub Hofmann (17)
04.05.2024 Nikol Latochová (20)
05.05.2024 Vojtěch Vilím (19)
06.05.2024 Dominik Grudzinski (20)