Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu A-tým sezóna 2023/2024

Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
FBC SLOVÁCKO 18.02.2024
17:00
SH Horní Suchá 9 : 12
FBC Spartak Bílovec 10.02.2024
17:00
SH ZŠ Komenského Bílovec 5 : 4
Florbal Vsetín 04.02.2024
17:00
SH Horní Suchá 8 : 7
1.MVIL Ostrava 28.01.2024
17:00
SH Horní Suchá 10 : 1
PASKOV SAURIANS 20.01.2024
18:00
SH Paskov 6 : 8
FBC Mohelnice 14.01.2024
17:00
SH Horní Suchá 4 : 9
1.FBK Sršni Rožnov p/R 12.01.2024
19:15
ABC Nový Jičín 7 : 10
FBC SLAVKOV 06.01.2024
17:00
SH ZŠ Slavkov 7 : 5
FBS Olomouc 17.12.2023
17:00
SH Horní Suchá 1 : 9
Spartak Hluk 03.12.2023
17:00
SH Horní Suchá 11 : 6
1. FBK Eagles Orlová 26.11.2023
18:00
SH Gymnázium Orlová 7 : 14
FBC Spartak Bílovec 19.11.2023
17:00
SH Horní Suchá 7 : 6
Florbal Vsetín 12.11.2023
17:30
SH Na Lapači Vsetín 6 : 3
1.MVIL Ostrava 04.11.2023
18:00
Sportovní hala Krásné Pole 8 : 7
PASKOV SAURIANS 29.10.2023
17:00
SH Horní Suchá 5 : 8
FBC Mohelnice 22.10.2023
18:00
MSH Mlýnská Mohelnice 5 : 6
FBC SLAVKOV 15.10.2023
17:00
SH Horní Suchá 4 : 6
FBS Olomouc 08.10.2023
18:00
SH Čajkaréna Olomouc 2 : 7
1.FBK Sršni Rožnov p/R 01.10.2023
17:00
SH Horní Suchá 3 : 5
Spartak Hluk 24.09.2023
18:00
SH Spartak Hluk 3 : 9
1. FBK Eagles Orlová 17.09.2023
17:00
SH Horní Suchá 4 : 5
FBC SLOVÁCKO 10.09.2023
17:00
SH Buchlovice Cihelna 11 : 2

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

01.06.2024 Khai Anh Tran (9)
02.06.2024 Matěj Jan Opatřil (16)
04.06.2024 Barbora Kišová (19)
05.06.2024 Lukáš Chylek (18)
06.06.2024 Barbora Galuszková (14)
07.06.2024 Silvie Przywarová (13)
10.06.2024 Pavel Krucina (45)
12.06.2024 Magdaléna Přenosilová (20)