Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu A-tým ženy sezóna 2023/2024

Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
FBC Kutná Hora 13.03.2024
19:00
SH Kutná Hora Klimeška 0 : 0
FBC Kutná Hora 10.03.2024
15:00
SH Horní Suchá 4 : 5
FBC Kutná Hora 09.03.2024
18:00
SH Kutná Hora Klimeška 3 : 8
FbK TJ Svitavy 05.03.2024
20:00
SH Horní Suchá 6 : 5
FbK TJ Svitavy 03.03.2024
14:30
SH Na Střelnici Svitavy 1 : 3
FbK TJ Svitavy 02.03.2024
17:00
SH Horní Suchá 7 : 0
EAV SK Jihlava 25.02.2024
15:00
SH SK Jihlava 4 : 7
TJ Centropen Dačice 24.02.2024
16:00
SH Třešť 4 : 2
FBC Dobruška 09.02.2024
19:30
SH Pulická Dobruška 1 : 7
Sklo Bohemia Světlá n/S 04.02.2024
12:00
SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá 5 : 8
FBC Kutná Hora 03.02.2024
17:00
SH Horní Suchá 6 : 3
IBK Hradec Králové 21.01.2024
15:00
SH ZŠ a MŠ Hradec Králové - Kukleny 3 : 4
EAV SK Jihlava 07.01.2024
15:00
SH SK Jihlava 4 : 5
Aligators 17.12.2023
12:30
SH Horní Suchá 6 : 8
FBŠ Hattrick Brno 16.12.2023
17:00
SH Horní Suchá 5 : 3
FbK TJ Svitavy 10.12.2023
17:00
SH Horní Suchá 4 : 5
FbK TJ Svitavy 09.12.2023
18:00
SH Na Střelnici Svitavy 3 : 1
EAV SK Jihlava 26.11.2023
17:00
SH Horní Suchá 4 : 8
TJ Centropen Dačice 25.11.2023
17:00
SH Horní Suchá 7 : 2
FBŠ Hattrick Brno 11.11.2023
17:00
SH Horní Suchá 4 : 3
Sklo Bohemia Světlá n/S 29.10.2023
15:00
SH Světlá nad Sázavou 6 : 4
FBC Kutná Hora 28.10.2023
15:00
SH Kutná Hora Klimeška 3 : 7
Aligators 14.10.2023
17:00
SH Křenovice 4 : 3
IBK Hradec Králové 01.10.2023
17:00
SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá 8 : 3
FBC Dobruška 30.09.2023
17:00
SH NA CÍSAŘSTVÍ Horní Suchá 1 : 6
Aligators 24.09.2023
14:00
SH Křenovice 5 : 6
FBŠ Hattrick Brno 23.09.2023
18:00
SH Maloměřice 4 : 5
FbK TJ Svitavy 09.09.2023
17:00
SH Horní Suchá 5 : 4

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

01.06.2024 Khai Anh Tran (9)
02.06.2024 Matěj Jan Opatřil (16)
04.06.2024 Barbora Kišová (19)
05.06.2024 Lukáš Chylek (18)
06.06.2024 Barbora Galuszková (14)
07.06.2024 Silvie Przywarová (13)
10.06.2024 Pavel Krucina (45)
12.06.2024 Magdaléna Přenosilová (20)