Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Přípravka sezóna 2023/2024

Soupeř Datum konání Místo konání
FBC Český Těšín 27.04.2024
09:00
SH Horní Suchá
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 27.04.2024
10:30
SH Horní Suchá
1.FBK Sršni Rožnov p/R 27.04.2024
12:00
SH Horní Suchá
Toro Salibandy Ostrava 27.04.2024
13:30
SH Horní Suchá
Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
1.MVIL Ostrava 13.04.2024
14:00
SH ZŠ Krnov 0 : 0
FBC ORCA KRNOV 13.04.2024
13:00
SH ZŠ Krnov 0 : 0
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 13.04.2024
12:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice 11 : 3
FBC Letka 13.04.2024
12:00
SH ZŠ Krnov 0 : 0
FBC Vikings Kopřivnice 13.04.2024
11:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice 6 : 2
1. SC TEMPISH Vítkovice 13.04.2024
11:00
SH ZŠ Krnov 0 : 0
TJ Slovan Havířov 13.04.2024
10:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice 9 : 1
PASKOV SAURIANS 13.04.2024
09:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice 9 : 2
FBC Vikings Kopřivnice 06.04.2024
13:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 2 : 6
1. FBC Karviná 06.04.2024
11:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 3 : 5
Z.F.K. Petrovice 06.04.2024
10:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 3 : 5
PASKOV SAURIANS 06.04.2024
09:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 9 : 3
1. SC BOHUMÍN 98 16.03.2024
12:30
SH Svojsíkova Český Těšín 4 : 3
FBC Letka 16.03.2024
11:30
SH Svojsíkova Český Těšín 13 : 1
FBC Vikings Kopřivnice 16.03.2024
10:00
SH Svojsíkova Český Těšín 4 : 6
FBC Český Těšín 16.03.2024
09:00
SH Svojsíkova Český Těšín 10 : 4
Torpedo Havířov 24.02.2024
13:30
SH Horní Suchá 5 : 1
FBC Intevo Třinec 24.02.2024
12:00
SH Horní Suchá 1 : 9
Z.F.K. Petrovice 24.02.2024
10:30
SH Horní Suchá 4 : 3
TJ Slovan Havířov 24.02.2024
09:00
SH Horní Suchá 9 : 1
1. SC BOHUMÍN 98 17.12.2023
13:30
SH Bospor Bohumín 5 : 4
1.MVIL Ostrava 17.12.2023
12:30
SH Bospor Bohumín 1 : 2
Torpedo Havířov 17.12.2023
11:00
SH Bospor Bohumín 6 : 1
TJ Slovan Havířov 17.12.2023
09:30
SH Bospor Bohumín 6 : 0
FBC Letka 03.12.2023
11:20
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice 2 : 6
1. SC BOHUMÍN 98 03.12.2023
10:10
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice 4 : 2
1.FBK Sršni Rožnov p/R 03.12.2023
10:00
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice 0 : 0
FBC Letka 03.12.2023
09:00
SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice 7 : 7
1.FBK Sršni Rožnov p/R 12.11.2023
12:30
Sportovní hala Krásné Pole 8 : 1
TJ Slovan Havířov 12.11.2023
11:30
Sportovní hala Krásné Pole 10 : 0
1. SFK Havířov 12.11.2023
10:00
Sportovní hala Krásné Pole 6 : 3
1.MVIL Ostrava 12.11.2023
09:00
Sportovní hala Krásné Pole 2 : 3
1. FBC Karviná 29.10.2023
12:30
SH Stonava 8 : 3
FBC Letka 29.10.2023
11:30
SH Stonava 8 : 1
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 29.10.2023
10:00
SH Stonava 7 : 1
Torpedo Havířov 29.10.2023
08:30
SH Stonava 4 : 2
FBC Intevo Třinec 15.10.2023
13:00
Sportovní hala Krásné Pole 3 : 7
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 15.10.2023
11:30
Sportovní hala Krásné Pole 7 : 5
1.MVIL Ostrava 15.10.2023
10:30
Sportovní hala Krásné Pole 4 : 2
TJ Slovan Havířov 15.10.2023
09:30
Sportovní hala Krásné Pole 21 : 0

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

24.04.2024 Eliška Kolářová (9)
30.04.2024 Pavel Zielinski (15)
02.05.2024 Natálie Janečková (18)
02.05.2024 David Kolodziej (17)
03.05.2024 Jakub Hofmann (17)
04.05.2024 Nikol Latochová (20)
05.05.2024 Vojtěch Vilím (19)
06.05.2024 Dominik Grudzinski (20)