Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Starší žáci sezóna 2023/2024

Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
PASKOV SAURIANS 28.04.2024
11:30
SH ZŠ Mařádkova Opava 5 : 0
FBC Letka 28.04.2024
09:10
SH ZŠ Mařádkova Opava 9 : 2
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 21.04.2024
10:10
SH ZŠ Kobeřice 4 : 2
1. FBK Eagles Orlová 23.03.2024
18:55
SH SOŠ Dopravní Ostrava 1 : 1
1. SC TEMPISH Vítkovice 23.03.2024
16:35
SH SOŠ Dopravní Ostrava 7 : 3
FBC TIGERS PORUBA 09.03.2024
13:40
SH Horní Suchá 12 : 0
1. SFK Havířov 09.03.2024
09:00
SH Horní Suchá 6 : 6
FBC ORCA KRNOV 25.02.2024
10:20
Velká tělocvična u MZŠ Návsí 2 : 2
FbC Coyotes Jablunkov 25.02.2024
08:00
Velká tělocvična u MZŠ Návsí 7 : 6
1. SC BOHUMÍN 98 06.01.2024
15:20
SH Paskov 6 : 0
S.K. P.E.M.A. OPAVA 06.01.2024
13:00
SH Paskov 7 : 1
FbC Coyotes Jablunkov 09.12.2023
11:40
SC Smilovice 1 : 4
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 26.11.2023
13:50
SH Stonava 7 : 1
FBC Český Těšín 26.11.2023
09:10
SH Stonava 8 : 1
1. SFK Havířov 12.11.2023
13:50
Velká tělocvična u MZŠ Návsí 4 : 6
Z.F.K. Petrovice 12.11.2023
11:30
Velká tělocvična u MZŠ Návsí 7 : 1
1. FBC Karviná 07.11.2023
17:00
SH Horní Suchá 4 : 3
TJ Slovan Havířov 21.10.2023
14:50
SH Svojsíkova Český Těšín 4 : 3
FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 21.10.2023
10:10
SH Svojsíkova Český Těšín 3 : 3
1. FBK Eagles Orlová 30.09.2023
13:40
SH Horní Suchá 6 : 2
PASKOV SAURIANS 30.09.2023
09:00
SH Horní Suchá 2 : 4
SK Domaslavice 16.09.2023
10:10
SH ZŠ Čeladná 24 : 0

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

01.06.2024 Khai Anh Tran (9)
02.06.2024 Matěj Jan Opatřil (16)
04.06.2024 Barbora Kišová (19)
05.06.2024 Lukáš Chylek (18)
06.06.2024 Barbora Galuszková (14)
07.06.2024 Silvie Przywarová (13)
10.06.2024 Pavel Krucina (45)
12.06.2024 Magdaléna Přenosilová (20)