Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Dorostenky sezóna 2023/2024

Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
FBS Olomouc 16.03.2024
09:10
SC Dubina Ostrava 3 : 2
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 02.03.2024
10:40
ČPP Aréna Ostrava 1 : 7
FBC Intevo Třinec 02.03.2024
08:00
ČPP Aréna Ostrava 6 : 0
1. SC TEMPISH Vítkovice 17.02.2024
11:40
ČPP Aréna Ostrava 0 : 2
FBC Přerov 17.02.2024
10:10
ČPP Aréna Ostrava 6 : 2
Asper Šumperk 04.02.2024
12:50
SH Horní Suchá 1 : 1
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 04.02.2024
09:00
SH Horní Suchá 2 : 1
Asper Šumperk 20.01.2024
13:00
SH Gymnázium Šumperk 2 : 0
FBS Olomouc 20.01.2024
10:10
SH Gymnázium Šumperk 1 : 1
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 06.01.2024
10:40
ČPP Aréna Ostrava 2 : 6
1. SC TEMPISH Vítkovice 06.01.2024
09:10
ČPP Aréna Ostrava 1 : 2
FBC Intevo Třinec 09.12.2023
12:50
SH Stars Třinec 2 : 1
FBC Přerov 09.12.2023
10:10
SH Stars Třinec 6 : 3
FBS Olomouc 26.11.2023
12:50
SH Horní Suchá 5 : 4
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 26.11.2023
09:00
SH Horní Suchá 5 : 3
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 28.10.2023
10:40
ČPP Aréna Ostrava 0 : 10
FBC Intevo Třinec 28.10.2023
09:10
ČPP Aréna Ostrava 3 : 2
FBC Přerov 07.10.2023
10:40
SC Dubina Ostrava 17 : 2
1. SC TEMPISH Vítkovice 07.10.2023
08:00
SC Dubina Ostrava 3 : 2
Asper Šumperk 17.09.2023
12:50
SH Horní Suchá 1 : 2
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 17.09.2023
09:00
SH Horní Suchá 8 : 1

Tabulka:

1 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 0 0
1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 1.FBK Sršni Rožnov p/R 1.FBK Sršni Rožnov p/R 0 0
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 0 0
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV 0 0
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 0 0
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 FBC ZŠ Uničov FBC ZŠ Uničov 0 0
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 0 0
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 0 0
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 0 0
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
10 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 0 0
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
11 Torpedo Havířov B Torpedo Havířov B 0 0
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13
12 Warriors Nový Jičín Warriors Nový Jičín 0 0

Narozeniny:

18.07.2024 Alfréd Jančar (8)
19.07.2024 Jakub Tomica (20)
20.07.2024 Martin Biedrawa (10)
22.07.2024 Filip Krajíček (31)
22.07.2024 Tereza Buchtelová (19)
23.07.2024 Adéla Sojkova (16)
24.07.2024 Jan Lorenc (21)
26.07.2024 Vlastislav Zelený (19)