Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

PASKOV SAURIANS
FbK Horní Suchá
0:0
Datum a čas konání: 26.11.2022 17:30
Místo: SH Paskov

Další zápas

FbK Horní Suchá
Spartak Hluk
0:0
Datum a čas konání: 04.12.2022 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Dorostenky sezóna 2022/2023

Soupeř Datum konání Místo konání
FBS Olomouc 10.12.2022
11:20
SH Gymnázium Šumperk
1. SC TEMPISH Vítkovice 10.12.2022
13:40
SH Gymnázium Šumperk
Asper Šumperk 05.02.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice 05.02.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
FBC Přerov 19.02.2023
00:00
SH Horní Suchá
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 19.02.2023
00:00
SH Horní Suchá
FBS Olomouc 05.03.2023
00:00
SH SK START PŘEROV
Asper Šumperk 05.03.2023
00:00
SH SK START PŘEROV
FBC Přerov 11.03.2023
00:00
ČPP Aréna Ostrava
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 11.03.2023
00:00
ČPP Aréna Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice 25.03.2023
00:00
SH Gymnázium Šumperk
FBS Olomouc 25.03.2023
00:00
SH Gymnázium Šumperk
Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
FBC Přerov 26.11.2022
10:20
ČPP Aréna Ostrava 14 : 0
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 26.11.2022
08:00
ČPP Aréna Ostrava 2 : 7
FBS Olomouc 12.11.2022
12:40
SH SK START PŘEROV 2 : 9
Asper Šumperk 12.11.2022
09:10
SH SK START PŘEROV 2 : 5
FBC Přerov 30.10.2022
11:30
SH Horní Suchá 15 : 5
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 30.10.2022
08:00
SH Horní Suchá 3 : 12
Asper Šumperk 02.10.2022
10:20
SC Dubina Ostrava 5 : 5
1. SC TEMPISH Vítkovice 02.10.2022
08:00
SC Dubina Ostrava 3 : 3

Doporučujeme:

  • Moravskoslezský kraj
  • Na císařství
  • RPS
  • OBAKA Karviná | Obchodní akademie s.r.o.

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 13 32
2 Zlín Lions Zlín Lions 11 31
3 FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec 11 24
4 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 11 24
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 11 21
6 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 12 20
7 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 11 15
8 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 11 12
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 11 10
10 Fbc Šternberk Fbc Šternberk 11 8
11 FBC ZŠ Uničov FBC ZŠ Uničov 11 3
12 FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV 10 1

Narozeniny:

28.11.2022 Valérie Hrobařová (15)
30.11.2022 Michael Mrózek (22)
01.12.2022 Michał Karski (34)
03.12.2022 Bogna Jiravská (13)
03.12.2022 Jakub Spusta (18)
07.12.2022 Matyáš Fliega (20)
07.12.2022 Jan Kotulek (19)
09.12.2022 Anna Krucinová (7)