Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

PASKOV SAURIANS
FbK Horní Suchá
0:0
Datum a čas konání: 26.11.2022 17:30
Místo: SH Paskov

Další zápas

FbK Horní Suchá
Spartak Hluk
0:0
Datum a čas konání: 04.12.2022 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Elevové sezóna 2022/2023

Soupeř Datum konání Místo konání
FBC Intevo Třinec 10.12.2022
12:30
SH Paskov
PASKOV SAURIANS 10.12.2022
13:30
SH Paskov
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 10.12.2022
14:30
SH Paskov
Spartak Bílovec 10.12.2022
16:00
SH Paskov
FBC Intevo Třinec 14.01.2023
00:00
MSH Havířov
TJ Slovan Havířov 14.01.2023
00:00
MSH Havířov
S.K. P.E.M.A. OPAVA 14.01.2023
00:00
MSH Havířov
1. SFK Havířov 14.01.2023
00:00
MSH Havířov
FBC TIGERS PORUBA 05.02.2023
00:00
SH Horní Suchá
1.FBK Sršni Rožnov p/R 05.02.2023
00:00
SH Horní Suchá
1. SC BOHUMÍN 98 05.02.2023
00:00
SH Horní Suchá
1. FBK Eagles Orlová 05.02.2023
00:00
SH Horní Suchá
TJ Slovan Havířov 25.02.2023
00:00
SH Český Těšín
FBC Letka 25.02.2023
00:00
SH Český Těšín
Spartak Bílovec 25.02.2023
00:00
SH Český Těšín
FBC Český Těšín 25.02.2023
00:00
SH Český Těšín
Toro Salibandy Ostrava 11.03.2023
00:00
SH Stonava
1.FBK Sršni Rožnov p/R 11.03.2023
00:00
SH Stonava
S.K. P.E.M.A. OPAVA 11.03.2023
00:00
SH Stonava
1.FK Ostrava JIH 11.03.2023
00:00
SH Stonava
FBC Vikings Kopřivnice 26.03.2023
00:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
PASKOV SAURIANS 26.03.2023
00:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
FBC Hlučín 26.03.2023
00:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
FBC Letka 26.03.2023
00:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
1. SC TEMPISH Vítkovice 23.04.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
MVIL Ostrava 23.04.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
1. FBK Eagles Orlová 23.04.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
TJ Slovan Havířov 23.04.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
FBC Intevo Třinec 26.11.2022
12:30
SH Horní Suchá 6 : 20
S.K. P.E.M.A. OPAVA 26.11.2022
11:00
SH Horní Suchá 3 : 30
FBC Vikings Kopřivnice 26.11.2022
09:30
SH Horní Suchá 5 : 18
FBC TIGERS PORUBA 26.11.2022
08:00
SH Horní Suchá 1 : 29
Z.F.K. Petrovice 15.10.2022
11:30
MSH Havířov 5 : 14
1. SFK Havířov 15.10.2022
10:30
MSH Havířov 6 : 20
S.K. P.E.M.A. OPAVA 15.10.2022
09:00
MSH Havířov 1 : 32
TJ Slovan Havířov 15.10.2022
08:00
MSH Havířov 6 : 28
Torpedo Havířov 02.10.2022
11:30
SH Bospor Bohumín 0 : 27
Toro Salibandy Ostrava 02.10.2022
10:30
SH Bospor Bohumín 6 : 12
FBC ORCA KRNOV 02.10.2022
09:00
SH Bospor Bohumín 4 : 14
1. SC BOHUMÍN 98 02.10.2022
08:00
SH Bospor Bohumín 1 : 20

Doporučujeme:

  • Moravskoslezský kraj
  • Na císařství
  • RPS
  • OBAKA Karviná | Obchodní akademie s.r.o.

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 13 32
2 Zlín Lions Zlín Lions 11 31
3 FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec 11 24
4 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 11 24
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 11 21
6 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 12 20
7 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 11 15
8 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 11 12
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 11 10
10 Fbc Šternberk Fbc Šternberk 11 8
11 FBC ZŠ Uničov FBC ZŠ Uničov 11 3
12 FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV 10 1

Narozeniny:

28.11.2022 Valérie Hrobařová (15)
30.11.2022 Michael Mrózek (22)
01.12.2022 Michał Karski (34)
03.12.2022 Bogna Jiravská (13)
03.12.2022 Jakub Spusta (18)
07.12.2022 Matyáš Fliega (20)
07.12.2022 Jan Kotulek (19)
09.12.2022 Anna Krucinová (7)