Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

PASKOV SAURIANS
FbK Horní Suchá
0:0
Datum a čas konání: 26.11.2022 17:30
Místo: SH Paskov

Další zápas

FbK Horní Suchá
Spartak Hluk
0:0
Datum a čas konání: 04.12.2022 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Výsledky týmu Mladší žáci 2022/2023

Tým Z V VP R P Skóre Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice Tornádo 16 0 0 0 0 0/0 0
2 1. SC TEMPISH Vítkovice Hurikán 12 0 0 0 0 0/0 0
3 1. SFK Havířov bílí 12 0 0 0 0 0/0 0
4 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 16 0 0 0 0 0/0 0
5 FbC Coyotes Jablunkov 12 0 0 0 0 0/0 0
6 1. SFK Havířov modří 12 0 0 0 0 0/0 0
7 FBC ORCA KRNOV - bílí 12 0 0 0 0 0/0 0
8 FBC Intevo Třinec 11 0 0 0 0 0/0 0
9 Torpedo Havířov 12 0 0 0 0 0/0 0
10 FbC KOVO KM Frýdek-Místek Rysové 12 0 0 0 0 0/0 0
11 FBC TIGERS PORUBA ČERNÍ 16 0 0 0 0 0/0 0
12 FbC KOVO KM Frýdek-Místek Vlci 16 0 0 0 0 0/0 0
13 1. FBC Karviná 16 0 0 0 0 0/0 0
14 S.K. P.E.M.A. OPAVA ŽLUTÍ 12 0 0 0 0 0/0 0
15 1.FK Ostrava JIH 12 0 0 0 0 0/0 0
16 FBC Letka Toman Finance Group 16 0 0 0 0 0/0 0
17 1. FBK Eagles Orlová Florbalshop 11 0 0 0 0 0/0 0
18 FBC ORCA KRNOV - zelení 12 0 0 0 0 0/0 0
19 FBC Bartosini Český Těšín Orli 8 0 0 0 0 0/0 0
20 FBC Vikings Kopřivnice 12 0 0 0 0 0/0 0
21 SVČ Odry 16 0 0 0 0 0/0 0
22 FbK Horní Suchá zelení 12 0 0 0 0 0/0 0
23 Toro Salibandy Ostrava 16 0 0 0 0 0/0 0
24 1.MVIL Ostrava 16 0 0 0 0 0/0 0
25 1. SC BOHUMÍN 98 16 0 0 0 0 0/0 0
26 TJ Slovan Havířov 16 0 0 0 0 0/0 0
27 1.FBK Sršni Rožnov p/R 16 0 0 0 0 0/0 0
28 SK Domaslavice 16 0 0 0 0 0/0 0
29 Z.F.K. Petrovice 16 0 0 0 0 0/0 0
30 FBC Spartak Bílovec 12 0 0 0 0 0/0 0
31 FBK Škorpioni Ostrava 16 0 0 0 0 0/0 0
32 S.K. P.E.M.A. OPAVA MODŘÍ 12 0 0 0 0 0/0 0
33 PASKOV SAURIANS 16 0 0 0 0 0/0 0
34 FBC Bartosini Český Těšín Sokoli 8 0 0 0 0 0/0 0
35 KTG Bruises Opava - FK Radvanice 16 0 0 0 0 0/0 0

Doporučujeme:

  • Moravskoslezský kraj
  • Na císařství
  • RPS
  • OBAKA Karviná | Obchodní akademie s.r.o.

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 13 32
2 Zlín Lions Zlín Lions 11 31
3 FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec 11 24
4 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 11 24
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 11 21
6 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 12 20
7 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 11 15
8 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 11 12
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 11 10
10 Fbc Šternberk Fbc Šternberk 11 8
11 FBC ZŠ Uničov FBC ZŠ Uničov 11 3
12 FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV 10 1

Narozeniny:

28.11.2022 Valérie Hrobařová (15)
30.11.2022 Michael Mrózek (22)
01.12.2022 Michał Karski (34)
03.12.2022 Bogna Jiravská (13)
03.12.2022 Jakub Spusta (18)
07.12.2022 Matyáš Fliega (20)
07.12.2022 Jan Kotulek (19)
09.12.2022 Anna Krucinová (7)