Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

PASKOV SAURIANS
FbK Horní Suchá
0:0
Datum a čas konání: 26.11.2022 17:30
Místo: SH Paskov

Další zápas

FbK Horní Suchá
Spartak Hluk
0:0
Datum a čas konání: 04.12.2022 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Mladší žáci sezóna 2022/2023

Soupeř Datum konání Místo konání
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 03.12.2022
09:40
SH ZŠ Krnov
FBC ORCA KRNOV 03.12.2022
11:00
SH ZŠ Krnov
1. SC TEMPISH Vítkovice 03.12.2022
12:20
SH ZŠ Krnov
FBC Vikings Kopřivnice 03.12.2022
14:20
SH ZŠ Krnov
FBC Český Těšín 17.12.2022
11:35
SH Stars Třinec
FBC Intevo Třinec 17.12.2022
12:45
SH Stars Třinec
FBC Český Těšín 17.12.2022
13:55
SH Stars Třinec
1. FBK Eagles Orlová 17.12.2022
15:40
SH Stars Třinec
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 07.01.2023
09:35
SH Český Těšín
FBC Český Těšín 07.01.2023
10:45
SH Český Těšín
Torpedo Havířov 07.01.2023
11:55
SH Český Těšín
1. SC TEMPISH Vítkovice 07.01.2023
13:40
SH Český Těšín
FBC Vikings Kopřivnice 29.01.2023
00:00
SH ZŠ Bystřice n/O
Torpedo Havířov 29.01.2023
00:00
SH ZŠ Bystřice n/O
S.K. P.E.M.A. OPAVA 29.01.2023
00:00
SH ZŠ Bystřice n/O
FbC Coyotes Jablunkov 29.01.2023
00:00
SH ZŠ Bystřice n/O
S.K. P.E.M.A. OPAVA 05.03.2023
00:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Spartak Bílovec 05.03.2023
00:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
FBC Vikings Kopřivnice 05.03.2023
00:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
FBC Český Těšín 05.03.2023
00:00
SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice
Spartak Bílovec 29.04.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
1. FBK Eagles Orlová 29.04.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
FbC Coyotes Jablunkov 29.04.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice 29.04.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
Torpedo Havířov 19.11.2022
15:40
SH ZŠ Mařádkova Opava 4 : 6
1. SC TEMPISH Vítkovice 19.11.2022
13:55
SH ZŠ Mařádkova Opava 2 : 17
S.K. P.E.M.A. OPAVA 19.11.2022
12:45
SH ZŠ Mařádkova Opava 1 : 10
Spartak Bílovec 19.11.2022
11:35
SH ZŠ Mařádkova Opava 11 : 3
FBC Český Těšín 23.10.2022
14:15
SH Horní Suchá 11 : 3
Spartak Bílovec 23.10.2022
12:30
SH Horní Suchá 7 : 6
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 23.10.2022
10:45
SH Horní Suchá 2 : 4
1. SC TEMPISH Vítkovice 23.10.2022
09:00
SH Horní Suchá 2 : 6
S.K. P.E.M.A. OPAVA 09.10.2022
14:15
SH Horní Suchá 3 : 3
S.K. P.E.M.A. OPAVA 09.10.2022
12:30
SH Horní Suchá 4 : 3
1. FBK Eagles Orlová 09.10.2022
10:45
SH Horní Suchá 1 : 4
FbC KOVO KM Frýdek-Místek 09.10.2022
09:00
SH Horní Suchá 2 : 4

Doporučujeme:

  • Moravskoslezský kraj
  • Na císařství
  • RPS
  • OBAKA Karviná | Obchodní akademie s.r.o.

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 13 32
2 Zlín Lions Zlín Lions 11 31
3 FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec 11 24
4 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 11 24
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 11 21
6 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 12 20
7 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 11 15
8 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 11 12
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 11 10
10 Fbc Šternberk Fbc Šternberk 11 8
11 FBC ZŠ Uničov FBC ZŠ Uničov 11 3
12 FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV 10 1

Narozeniny:

28.11.2022 Valérie Hrobařová (15)
30.11.2022 Michael Mrózek (22)
01.12.2022 Michał Karski (34)
03.12.2022 Bogna Jiravská (13)
03.12.2022 Jakub Spusta (18)
07.12.2022 Matyáš Fliega (20)
07.12.2022 Jan Kotulek (19)
09.12.2022 Anna Krucinová (7)