Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

PASKOV SAURIANS
FbK Horní Suchá
0:0
Datum a čas konání: 26.11.2022 17:30
Místo: SH Paskov

Další zápas

FbK Horní Suchá
Spartak Hluk
0:0
Datum a čas konání: 04.12.2022 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Přípravka sezóna 2022/2023

Soupeř Datum konání Místo konání
Torpedo Havířov 19.02.2023
00:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
TJ Slovan Havířov 19.02.2023
00:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
FBC TIGERS PORUBA 19.02.2023
00:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
Z.F.K. Petrovice 19.02.2023
00:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné
TJ Slovan Havířov 11.03.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
1. SC TEMPISH Vítkovice 11.03.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
TJ Slovan Havířov 11.03.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
1. SFK Havířov 11.03.2023
00:00
SC Dubina Ostrava
FBC ORCA KRNOV 01.04.2023
00:00
SH ZŠ Krnov
MVIL Ostrava 01.04.2023
00:00
SH ZŠ Krnov
FBC Český Těšín 01.04.2023
00:00
SH ZŠ Krnov
1.FBK Sršni Rožnov p/R 01.04.2023
00:00
SH ZŠ Krnov
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 29.04.2023
00:00
SH Horní Suchá
FBC ORCA KRNOV 29.04.2023
00:00
SH Horní Suchá
FBC Letka 29.04.2023
00:00
SH Horní Suchá
TJ Slovan Havířov 29.04.2023
00:00
SH Horní Suchá
Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
1. SC BOHUMÍN 98 19.11.2022
12:30
SH Horní Suchá 3 : 8
1. SC TEMPISH Vítkovice 19.11.2022
11:00
SH Horní Suchá 2 : 7
Torpedo Havířov 19.11.2022
09:30
SH Horní Suchá 3 : 2
TJ Slovan Havířov 19.11.2022
08:00
SH Horní Suchá 15 : 0
FBC Český Těšín 06.11.2022
13:30
SH Český Těšín 1 : 5
TJ Slovan Havířov 06.11.2022
12:30
SH Český Těšín 3 : 2
1. SC BOHUMÍN 98 06.11.2022
11:00
SH Český Těšín 3 : 5
FBC Letka 06.11.2022
09:30
SH Český Těšín 3 : 15
1. SC BOHUMÍN 98 23.10.2022
13:30
SH Bospor Bohumín 1 : 8
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 23.10.2022
12:30
SH Bospor Bohumín 0 : 8
FBC ORCA KRNOV 23.10.2022
11:00
SH Bospor Bohumín 1 : 1
Z.F.K. Petrovice 23.10.2022
09:30
SH Bospor Bohumín 3 : 2
FBC Vikings Kopřivnice 09.10.2022
11:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 0 : 7
FBC TIGERS PORUBA 09.10.2022
10:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 0 : 6
FBC ORCA KRNOV 09.10.2022
09:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 1 : 5
Z.F.K. Petrovice 09.10.2022
08:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 1 : 7

Doporučujeme:

  • Moravskoslezský kraj
  • Na císařství
  • RPS
  • OBAKA Karviná | Obchodní akademie s.r.o.

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 13 32
2 Zlín Lions Zlín Lions 11 31
3 FBC Intevo Třinec FBC Intevo Třinec 11 24
4 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 11 24
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 11 21
6 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 12 20
7 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 11 15
8 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 11 12
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 11 10
10 Fbc Šternberk Fbc Šternberk 11 8
11 FBC ZŠ Uničov FBC ZŠ Uničov 11 3
12 FBC ORCA KRNOV FBC ORCA KRNOV 10 1

Narozeniny:

28.11.2022 Valérie Hrobařová (15)
30.11.2022 Michael Mrózek (22)
01.12.2022 Michał Karski (34)
03.12.2022 Bogna Jiravská (13)
03.12.2022 Jakub Spusta (18)
07.12.2022 Matyáš Fliega (20)
07.12.2022 Jan Kotulek (19)
09.12.2022 Anna Krucinová (7)