Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Zápasy týmu Přípravka sezóna 2022/2023

Soupeř Datum konání Místo konání Výsledek
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 29.04.2023
12:30
SH Horní Suchá 3 : 12
FBC ORCA KRNOV 29.04.2023
11:00
SH Horní Suchá 10 : 4
FBC Letka 29.04.2023
09:30
SH Horní Suchá 4 : 6
TJ Slovan Havířov 29.04.2023
08:00
SH Horní Suchá 5 : 8
FBC ORCA KRNOV 01.04.2023
13:30
SH ZŠ Krnov 5 : 1
1.MVIL Ostrava 01.04.2023
12:30
SH ZŠ Krnov 4 : 1
FBC Český Těšín 01.04.2023
11:00
SH ZŠ Krnov 3 : 3
1.FBK Sršni Rožnov p/R 01.04.2023
09:30
SH ZŠ Krnov 0 : 2
1. SC TEMPISH Vítkovice 11.03.2023
12:00
SC Dubina Ostrava 2 : 15
1. SC TEMPISH Vítkovice 11.03.2023
11:00
SC Dubina Ostrava 6 : 4
TJ Slovan Havířov 11.03.2023
10:00
SC Dubina Ostrava 0 : 6
1. SFK Havířov 11.03.2023
09:00
SC Dubina Ostrava 2 : 1
Torpedo Havířov 19.02.2023
12:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 3 : 1
TJ Slovan Havířov 19.02.2023
11:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 9 : 7
FBC TIGERS PORUBA 19.02.2023
10:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 2 : 1
Z.F.K. Petrovice 19.02.2023
09:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 3 : 7
1. SC BOHUMÍN 98 19.11.2022
12:30
SH Horní Suchá 3 : 8
1. SC TEMPISH Vítkovice 19.11.2022
11:00
SH Horní Suchá 2 : 7
Torpedo Havířov 19.11.2022
09:30
SH Horní Suchá 3 : 2
TJ Slovan Havířov 19.11.2022
08:00
SH Horní Suchá 15 : 0
FBC Český Těšín 06.11.2022
13:30
SH Svojsíkova Český Těšín 1 : 5
TJ Slovan Havířov 06.11.2022
12:30
SH Svojsíkova Český Těšín 3 : 2
1. SC BOHUMÍN 98 06.11.2022
11:00
SH Svojsíkova Český Těšín 3 : 5
FBC Letka 06.11.2022
09:30
SH Svojsíkova Český Těšín 3 : 15
1. SC BOHUMÍN 98 23.10.2022
13:30
SH Bospor Bohumín 1 : 8
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 23.10.2022
12:30
SH Bospor Bohumín 0 : 8
FBC ORCA KRNOV 23.10.2022
11:00
SH Bospor Bohumín 1 : 1
Z.F.K. Petrovice 23.10.2022
09:30
SH Bospor Bohumín 3 : 2
FBC Vikings Kopřivnice 09.10.2022
11:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 0 : 7
FBC TIGERS PORUBA 09.10.2022
10:30
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 0 : 6
FBC ORCA KRNOV 09.10.2022
09:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 1 : 5
Z.F.K. Petrovice 09.10.2022
08:00
SH ZŠ a MŠ Petrovice u Karviné 1 : 7

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

01.03.2024 Vendula Hlavatá (17)
02.03.2024 Martin Búran (16)
02.03.2024 Martin Búran (16)
07.03.2024 Aleš Chylek (48)
11.03.2024 Josef Březina (26)
12.03.2024 Ondřej Pospíšil (9)
12.03.2024 Ondřej Hašek (24)
14.03.2024 Sebastian Linhart (16)