Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Registrace turnaj Kalmarsund - pro zvané

Registrace turnaj Kalmarsund - pro zvané

Vyplňují pouze zvaní na turnaj trenérem Petrem Krucinou. Nejedná se o otevřenou registraci

 

Informace: 

Odjezd: předpokládaný 7.5.2024 v 15:00 z Havířova

Příjezd: 13.5.2024 v nočních hodinách 22:00-24:00 do Havířova

 

Cena:

Hráč klubu - viz členská sekce

Cizí hráč (nečlen) - 9 000,-

Doprovod (rodič) - 12 300,-

V ceně - startovné, náramek, ubytování 8-12.5 hráči škola (rodiče penzion-hotel), strava začíná večeří 8.5., konec obědem 12.5.2024, pojištění, doprava.

Platba na účet: 2101138278/2010; Popis platby: Kalmarsund 2024 - Jméno a příjmení + ročník

 

 

Vzít sebou - jídlo a pití na jeden den cesty včetně trajektu, cesta zpět se udělá nákup

Vzít sebou - nafukovačku nebo karimatku, spacák, deku, záhlavek, bezinfekčnost a souhlas s ošetřením (viz níže), občanský průkaz nebo pas, kartičku pojištěnce a léky. Také nezapomenout - florbalku, míček, bandaska, boty do haly, ručníky, plavky, osobní hygienu, pláštěnku a věci na denní nošení.

 

 

 

Vytisknout, vyplnit a odevzdat v den nástupu:

Souhlas s ošetřením - https://klub.florbalhs.com/userfiles/files/Dokumenty%202024/Kemp%202024/Souhlas%20s%20Kalmarsund%202024.pdf

Bezinfekčnost - https://klub.florbalhs.com/userfiles/files/Dokumenty%202024/Kemp%202024/Bezinfek%C4%8Dnost.pdf

 

Pro přihlášení využijte formulář níže:

* takto jsou označené povinné pole

Odesláním formuláře Vám na vyplněný email zašleme informace o platbě.
Celková částka je: 0,- Kč

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

24.04.2024 Eliška Kolářová (9)
30.04.2024 Pavel Zielinski (15)
02.05.2024 Natálie Janečková (18)
02.05.2024 David Kolodziej (17)
03.05.2024 Jakub Hofmann (17)
04.05.2024 Nikol Latochová (20)
05.05.2024 Vojtěch Vilím (19)
06.05.2024 Dominik Grudzinski (20)