Gólové hody ve prospěch Suché

Datum: 07.12.2022

Další domácí utkání odehráli naši muži A v neděli 4.12., kdy jim byl soupeřem Spartak Hluk. Hluk přijel do Horní Suché ve značně oslabené sestavě, což bylo znát od úvodních minut utkání. Domácí hráči na hřišti dominovali a svůj brankostroj zastavili na čísle 23. Několikrát však naši hráči zaspali do obrany, a tak se osmkrát v tomto utkání radovali také hosté. Když si tato čísla dáme dohromady, vyjde nám ničivá výhra HS 23:8.

Komentář k zápasu:

Jak se můžete dočíst v úvodu tohoto článku, Hluk přicestoval ke 13. diviznímu kolu v sestavě, která čítala 10 hráčů do pole a jednoho gólmana. Od úvodních minut byla na hřišti vidět herní převaha, kterou domácí měli. Tato slova stvrdil ve druhé minutě utkání Třinecký, který otevřel skóre zápasu. Druhou branku přidal Černý, na kterého navázal třetím zásahem Kopia. Poté úřadoval Třinecký, který přidal další dva góly, čímž zapsal hattrick už v čase 8:12. Krátce po polovině první třetiny pokračovaly gólové hody, když se Hluku podařilo snížit, zásluhou Konstanta. Suchá však na další gól dlouho nečekala a už po minutě a půl od obdrženého gólu slavil další branku domácích skórující Večeřa. Tentokrát se i Hluku podařilo rychle odpovědět, když se o další snížení postaral Kundrata. Střelecký účet první třetiny pak uzavřel přesnou ranou Černý

Druhá třetina začala klidněji, než ta první. Prvních pět minut to vypadalo spíše na vyčkávanou, což změnil v čase 5:49 této periody Chmiel, který svou brankou nastartoval své spoluhráče, a ti se ho snažili napodobit. Na Chmielovu branku tedy postupně navázali Třinecký, Černý a Tychtl – po brance posledního zmíněného byl stav 11:2. Hluk zbraně nesložil, a díky brankám Konstanta a Zálešáka snížil před koncem druhé třetiny na 11:4.

Poslední dvacetiminutovka byla na branky nejbohatší a skončila poměrem 12:4. Vše začal skórující Černý, kterého následně napodobil 2x Klimeš, Cielecki, Kaláb a Tychtl. Hluku se opět podařilo korigovat, když snižoval Tuhý. Na toto snížení odpověděl svým pátým gólem v utkání Třinecký. O další gól tohoto zápasu se postarali opět hosté, konkrétně přesně zakončující Juračka. Poté byli všichni v hale svědky samostatného nájezdu, k jehož exekuci se postavil Kutáček a freestylem překonal gólmana hostí. Na Kutáčka navázal Kaláb, který se prosadil dvakrát, a taktéž zkompletoval hattrick, a po něm přidal svůj druhý gól v utkání Chmiel.  V poslední minutě padly ještě tři branky. Dvě vstřelili hosté, konkrétně Zálešák a Bobáčik. Tečku za tímto, na góly bohatým utkáním, udělal Klimeš, který vteřinu před koncem vstřelil 23. gól Horní Suché v tomto utkání.

Ohlasy trenérů:

Komentář trenéra domácích: Vstupovali jsme do zápasu s vědomím, že musíme jet na 100%, protože kluci z Hluku góly dávat umí. Nakonec jsme zápas zvládli, po vyloučení hráče soupeře do konce utkání to už to bylo samozřejmě snazší. Došli jsme si pro tři body.

Komentář trenéra hostů: Výkon našeho mužstva nekomentuji, stojí to za tři tečky. Domácí si zatrénovali, natrénovali střelbu a dělali si z nás srandičky. Díky za zápas a hodně štěstí příště.

FbK Horní Suchá 23:8 FBK Spartak Hluk

• Góly a asistence domácí: Třinecký (Večeřa), Černý (Večeřa), Kopia (Tychtl), Třinecký (Klimeš), Třinecký (Večeřa), Večeřa (Kraina), Černý (Melník), Chmiel, Třinecký (Večeřa), Černý (Tychtl), Tychtl (Mrózek), Černý (Klimeš), Klimeš (Mrózek), Klimeš (Černý), Cielecki (Klimeš), Kaláb (Klimeš), Tychtl (Mrózek), Třinecký (Kraina), Kutáček, Kaláb (Kopia), Kaláb (Cielecki), Chmiel (Černý),Klimeš (Černý)
  • Góly a asistence hosté: Konstant (Zálešák), Kundrata (Šimíček), Konstant (Bobáčik), Zálešák (Juračka), Tuhý (Zálešák), Juračka (Šimíček), Zálešák (Bobáčik), Bobáčik (Konstant)
  •

neděli, 11.12. 2022, čeká Horní Suchou výjezd do Vsetína, kde se utkají s aktuálně osmým týmem tabulky. Zápas odstartuje Na Lapači17:00.Více informací k tomuto utkání naleznete v pravidelném preview, které pro Vás připravujeme.