Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Galerie

Muži B Horní Suchá

Počet fotek: 22 Datum: 21.09.2019
Muži B  Horní Suchá Muži B  Horní Suchá Muži B  Horní Suchá Muži B  Horní Suchá Muži B  Horní Suchá

Muži A - FBK Hranice

Počet fotek: 15 Datum: 15.09.2019
Muži A - FBK  Hranice Muži A - FBK  Hranice Muži A - FBK  Hranice Muži A - FBK  Hranice Muži A - FBK  Hranice

Prague Games 2019

Počet fotek: 90 Datum: 09.08.2019
Prague Games 2019 Prague Games 2019 Prague Games 2019 Prague Games 2019 Prague Games 2019

Letní florbalový KEMP 2019 - kat. 04 - 08

Počet fotek: 232 Datum: 13.07.2019
Letní florbalový KEMP 2019 - kat. 04 - 08 Letní florbalový KEMP 2019 - kat. 04 - 08 Letní florbalový KEMP 2019 - kat. 04 - 08 Letní florbalový KEMP 2019 - kat. 04 - 08 Letní florbalový KEMP 2019 - kat. 04 - 08

Ukončení sezóny

Počet fotek: 37 Datum: 20.06.2019
Ukončení sezóny Ukončení sezóny Ukončení sezóny Ukončení sezóny Ukončení sezóny

Mladší žáci - Havířov

Počet fotek: 36 Datum: 08.05.2019
Mladší žáci - Havířov Mladší žáci - Havířov Mladší žáci - Havířov Mladší žáci - Havířov Mladší žáci - Havířov

Přípravka - Horní Suchá

Počet fotek: 61 Datum: 05.05.2019
Přípravka - Horní Suchá Přípravka - Horní Suchá Přípravka - Horní Suchá Přípravka - Horní Suchá Přípravka - Horní Suchá

Starší žáci - Bohumín

Počet fotek: 27 Datum: 05.05.2019
Starší žáci -  Bohumín Starší žáci -  Bohumín Starší žáci -  Bohumín Starší žáci -  Bohumín Starší žáci -  Bohumín

Dorost - Horní Suchá

Počet fotek: 21 Datum: 06.04.2019
Dorost - Horní Suchá Dorost - Horní Suchá Dorost - Horní Suchá Dorost - Horní Suchá Dorost - Horní Suchá

Starší žáci - Horní Suchá

Počet fotek: 19 Datum: 24.03.2019
Starší žáci - Horní Suchá Starší žáci - Horní Suchá Starší žáci - Horní Suchá Starší žáci - Horní Suchá Starší žáci - Horní Suchá

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

24.04.2024 Eliška Kolářová (9)
30.04.2024 Pavel Zielinski (15)
02.05.2024 Natálie Janečková (18)
02.05.2024 David Kolodziej (17)
03.05.2024 Jakub Hofmann (17)
04.05.2024 Nikol Latochová (20)
05.05.2024 Vojtěch Vilím (19)
06.05.2024 Dominik Grudzinski (20)