Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC SLOVÁCKO
Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Galerie

Muži A - FBK Spartak Hluk

Počet fotek: 18 Datum: 19.01.2020
Muži A - FBK Spartak Hluk Muži A - FBK Spartak Hluk Muži A - FBK Spartak Hluk Muži A - FBK Spartak Hluk Muži A - FBK Spartak Hluk

Ml.žáci - Vítkovická střední

Počet fotek: 26 Datum: 18.01.2020
Ml.žáci - Vítkovická střední Ml.žáci - Vítkovická střední Ml.žáci - Vítkovická střední Ml.žáci - Vítkovická střední Ml.žáci - Vítkovická střední

Mikuláš 2019

Počet fotek: 12 Datum: 18.12.2019
Mikuláš 2019 Mikuláš 2019 Mikuláš 2019 Mikuláš 2019 Mikuláš 2019

Muži A - TROOPERS Orel Telnice

Počet fotek: 13 Datum: 01.12.2019
Muži A - TROOPERS Orel Telnice Muži A - TROOPERS Orel Telnice Muži A - TROOPERS Orel Telnice Muži A - TROOPERS Orel Telnice Muži A - TROOPERS Orel Telnice

Muži A - Snipers Třebíč

Počet fotek: 32 Datum: 17.11.2019
Muži A - Snipers Třebíč Muži A - Snipers Třebíč Muži A - Snipers Třebíč Muži A - Snipers Třebíč Muži A - Snipers Třebíč

Turnaj přípravky v Bolaticích

Počet fotek: 20 Datum: 03.11.2019
Turnaj přípravky v Bolaticích Turnaj přípravky v Bolaticích Turnaj přípravky v Bolaticích Turnaj přípravky v Bolaticích Turnaj přípravky v Bolaticích

Muži A - Aligators Klobouky

Počet fotek: 33 Datum: 06.10.2019
Muži A - Aligators Klobouky Muži A - Aligators Klobouky Muži A - Aligators Klobouky Muži A - Aligators Klobouky Muži A - Aligators Klobouky

FbK LDN HS - F Torpédo Havířov

Počet fotek: 24 Datum: 29.09.2019
FbK LDN HS - F Torpédo Havířov FbK LDN HS - F Torpédo Havířov FbK LDN HS - F Torpédo Havířov FbK LDN HS - F Torpédo Havířov FbK LDN HS - F Torpédo Havířov

MŽ - Horní Suchá

Počet fotek: 26 Datum: 28.09.2019
MŽ - Horní Suchá MŽ - Horní Suchá MŽ - Horní Suchá MŽ - Horní Suchá MŽ - Horní Suchá

Tabulka:

1 FBS Olomouc FBS Olomouc 22 61
2 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 22 54
3 FBC Spartak Bílovec FBC Spartak Bílovec 22 40
4 FBC Mohelnice FBC Mohelnice 22 40
5 1. FBK Eagles Orlová 1. FBK Eagles Orlová 22 35
6 Warriors Nový Jičín FBK Sršni B Warriors Nový Jičín FBK Sršni B 22 35
7 FBK Spartak Hluk FBK Spartak Hluk 22 29
8 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 22 25
9 Florbal Vsetín Florbal Vsetín 22 24
10 FBC SLAVKOV FBC SLAVKOV 22 21
11 FBC SLOVÁCKO FBC SLOVÁCKO 22 19
12 1.MVIL Ostrava 1.MVIL Ostrava 22 13

Narozeniny:

24.04.2024 Eliška Kolářová (9)
30.04.2024 Pavel Zielinski (15)
02.05.2024 Natálie Janečková (18)
02.05.2024 David Kolodziej (17)
03.05.2024 Jakub Hofmann (17)
04.05.2024 Nikol Latochová (20)
05.05.2024 Vojtěch Vilím (19)
06.05.2024 Dominik Grudzinski (20)