Datum a čas konání: 18.02.2024 17:00
Místo: SH Horní Suchá

Veteráni přivezli ze Slavkova 9 bodů

Datum: 22.11.2013

Veteráni sehráli v sobotu na hale ZŠ Slavkov 3 zápasy, ze kterých přivezli všechen možný počet bodů, a to 9. Výrazně se tak posunuli i v tabulce. Prozatím jim patří třetí místo, přičemž druhý tým tabulky má jen lepší skóre. Další zápase sehrají veteráni v Opavě.
9. kolo | Sobota 16.11.2013, 09:00 | ZŠ Slavkov

3:0, 2:1, 0:0

FbK Horní Suchá: Kajzar - Dadok, Sosna, Mašurka, Ziemba, Filip, Šumpich, Krucina, Wybitul, Mikula, Sasín, Gavlas

FbC PSYCHO Brno-ZŠ Horní: Kalous - Matějíček, Stavělík, Bazala, Tesáček, Petržela, Šustr, Oujezdský, Bambas, Dufek, Čech, Šíma

Do prvního zápasu vstoupili veteráni velmi dobře. Hned po první třetině bylo skóre 3:0, trefili se Filip, Sosna a Ziemba. Ve druhé třetině přidali další góly Krucina s Wybitulem a Brno se také trefilo a aspoň snížilo na 5:1. Ve třetí třetině se nic nestalo a tak skóre zůstalo stejné.

18. kolo | Sobota 16.11.2013, 11:10 | ZŠ Slavkov

1:0, 1:2, 1:2

Tento zápas měl proběhnout až v rámci 18. kola, ale kluby se domluvili na odehráni zápasu v sobotu. Brno se ponaučilo z prvního zápasu a vstřelilo první branku. Ve druhé třetině zabrali veteráni HS a srovnali na 2:2, po trefách Mašurky a Filipa. Třetí třetina přinesla jednu vstřelenou branku Brna a dvě HS, o ty se postarali Šumpich s Dadokem.

10. kolo | Sobota 16.11.2013, 13:30 | ZŠ Slavkov

0:1, 1:2, 1:2

itelligence Bulldogs BrnKlíma - Sýkora, Ptáčník, Horkel, Chludil, Šilhan, Mlčoušek, Švéda, Šilhan, Jurtík

První třetina byla opatrnější, aspoň to vypovídá z výsledku, který byl příznivější pro HS po brance Šumpicha. Ve druhé třetině byla opět HS výraznější a vyhrála 1:2, o to se postarali hráči Wybitul s Gavlasem. Stejně na tom byla i další třetiny, tedy poslední. Brno jen korigovalo na konečných 2:5. Za HS se trefili Wybitul s Šumpichem.

A jak si vedou veteráni v kanadském bodování?

Na druhém místě se prozatím nachází Jakub Šumpich s 27 body a je nejlepším hráčem HS. O dvě místa níže najdete Huberta Filipa, který se svými 20 body okupuje celkové čtvrté místo. Na 15. a 16. místě jsou shodně se 13 body Gavlas s Petříkem.