Muži v posledním zápase tohoto roku opět neuspěli

Datum: 14.12.2012

Včera sehráli poslední zápas před novým rokem 2013 muži HS proti Slavii Havířov. Na velké derby se přišlo podívat nevídaný počet diváků. Bohužel se Horní Suchá před těmi svými diváky neukázala v tom pravém světle. První kolo na Slavii dopadlo lépe pro Havířov, výsledek 9:7.
12. čt 13.12. FbK Horní Suchá Slavia I-tec Havířov 4:8 (2:0, 2:5, 0:3)

Trenéři HS provedli pár změn v kádru např. Pavel Sládek a Libor Gavlas se ocitli na soupisce mužů. Další specifikum se objevilo na druhé straně, přesněji řečeno na slávistické straně. Jakub Šesták, který ještě hrál zápasy za Horní Suchou, nastoupil na soupisce Havířova.

V utkání padlo celkem dvanáct branek, bohužel osm spadlo do brány FbK HS. Do utkání vstoupila lépe Horní Suchá, dokonce v jednu chvíli byl stav 4:1 pro domácí, ovšem Slavie zatáhla pořádně za ruční brzdu, a začala trestat chyby. Navíc po vyloučení Kopii a Melníka dostala další příležitost ve formě 5 na 3, kterou využila. Rázem bylo srovnáno a Slavie ještě přidala v posledních minutách druhé třetiny další branku. Suchá se z toho bohužel nevzpamatovala a Havířov si tak nakročil pro cenné tři body z venkovního zápasu.
Muži nevyhráli zatím žádný zápas v základní hrací době a ani včera tomu nebylo jinak. Další zápasy čekají muže po vánocích na domácí půdě.