Florbal Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

FbK Horní Suchá
FBC TIGERS PORUBA
Datum a čas konání: 26.10.2025 12:00
Místo: TJ Slavia Malé Hoštice

Další zápas

FbK Horní Suchá
FBC ZŠ Uničov
0:0
Datum a čas konání: 29.11.2025 10:30
Místo: MSH Havířov

Horní Suchá a 4. kolo poháru

Datum: 30.09.2016

Horní Suchá a 4. kolo poháru
Horní Suchá se ve sváteční den vydala do dalekého Zlína - musela zdolat necelých 140 kilometrů, kde bylo na programu 4. kolo Poháru České pojišťovny.

Utkání začalo přesně v 16:00 a na úvodní buly se postavil Tomáš Řezáč, který vybojoval míček a mohl začít tvořit. Začátek byl opatrný a oba týmy čekaly na svých polovinách. Bohužel Honza Žwak tohle nevydržel a udělal faul na dvě minuty. V oslabení se do dvou šancí dostal Zlín, ale nedokázal proměnit. Až první gólovou šanci domácích dokázali zužitkovat v desáté minutě, když se trefil Martin Krkoška. Bohužel se za další minutu trefil Jaroslav Vaněk. Skóre po jedenácti minutách už bylo 2:0. První nebezpečnou střelu Horní Suché vyslal Matěj Černý, ale jenom do boční síťky. V první třetině byli lepší domácí hráči a zaslouženě vedli.

 

Po deseti minutové přestávce přišla druhá třetina. A hned v prvních sekundách Horní Suchá vyslala střelu, ale domácí gólman neudělal chybu a spolehlivě chytil. Za necele dvě minuty měli sušané veliké štěstí, protože je zachránila tyč. Jirka Mraček se provinil a poslal znovu sušany do oslabení. Domácí se zkoncentrovali a začali znovu tlačit Horní Suchou. Tenhle tlak byl využitý a skoré už bylo 3:0  z pohledu Zlína. Nebezpečnou střelu vyslal Vojta Kopia, ale domácí gólman byl pozorný a se střelou neměl problém. Konečně se ke střele dostal i Matěj Černý, který se prosazuje a dává šanci sušanům udělat něco se zápasem. Stav byl 3:1 pro domácí. V půlce druhé třetiny došlo k oslabení hornosušského týmu, protože se zranil Denis Kakačka. Zranění bylo až tak veliké, že Denise musel odvést asistent trenéra Patrik Mik do místní nemocnice na vyšetření. Ve stejnou dobu se dohrávala druhá třetina. Poslední šanci třetiny se ujali domácí hráči, kteří  zvyšují svůj náskok o tři branky.

Sušané měli posledních 20 minut zvrátit osud tohoto utkání. Prvních pět minut třetí třetiny bylo skvělých. Dokonce Matěj Černý trefuje břevno. Domácí na břevno rychle reagují v podobě protiútoku a snaží se navýšit skóre. Bohužel pro Horní Suchou se jim to daří a utkání ovládají domácí hráči. Skóre je 5:1. Sušané by se měli začít snažit, aby něco udělali s tímhle utkáním. Přichází hluchá část zápasu, kdy se jenom fauluje a bohužel taky i nadává. Byla vyhlášená poslední minuta utkání a domácí hráči znovu navyšují, a to již o pět gólu. V závěru už o nic nešlo a domácí mohli slavit postup do pátého kola Poháru České pojišťovny, kde se utkají se superligovým týmem Panters Otrokovice.

Děkujeme soupeřům za utkání a těšíme se na nějaký další zápas proti celku Zlín Lions.

 

Obrázky

  • Horní Suchá a 4. kolo poháru

Tabulka:

1 FBC ZŠ Uničov FBC ZŠ Uničov 6 17
2 Torpedo Havířov B Torpedo Havířov B 4 12
3 FbK Horní Suchá FbK Horní Suchá 4 11
4 SXMRLD Prostějov SXMRLD Prostějov 4 9
5 FBC Cannibals Lipník FBC Cannibals Lipník 5 9
6 FBC Letka B Toman Finance Group FBC Letka B Toman Finance Group 6 4
7 Saros Olomouc Saros Olomouc 2 3
8 FBC TIGERS PORUBA FBC TIGERS PORUBA 4 3
9 TJ Sokol Šenov TJ Sokol Šenov 3 1
10 PASKOV SAURIANS PASKOV SAURIANS 4 0
11 FBK Jeseník FBK Jeseník 4 0

Narozeniny:

07.11.2025 Ondřej Melník (37)
08.11.2025 Viktoria Müllerová (14)
08.11.2025 Viktoria Müllerová (14)
09.11.2025 Jakub Holeš (28)
11.11.2025 Kateřina Šimordová (35)
11.11.2025 Julie Svobodová (9)
13.11.2025 Štěpán Hojka (12)
13.11.2025 Karolína Anna Schleser (16)

Doporučujeme:

  • Moravskoslezský kraj
  • Na císařství
  • RPS
  • OBAKA Karviná | Obchodní akademie s.r.o.