FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

8:9 SN FbK Horní Suchá
1. FBK Sršni Rožnov p/R

Datum a čas konání: 11.9.2021 20:00

Příští zápas

-:- FAT PIPE Aligators..
FbK Horní Suchá

Datum a čas konání: 18.9.2021 18:00

Záchrana nebo útok na první ligu?

Záchrana nebo útok na první ligu?

Záchrana nebo útok na první ligu?

Bude se mužské áčko v příští sezóně zachraňovat nebo útočit na první ligu?

Když to vezmeme kolem a kolem byla tato letní příprava jednou z těch nejpovedenějších. Alespoň co se účasti týče. Pravidelně jednou až dvakrát týdně jsme byli na hokejkách a ačkoliv to byla spíše volná zábava, hra měla docela úroveň. Bude to ale stačit na ligu?

Loni byla většina týmů extrémně vyrovnaná a lehký zápas v podstatě neexistovat. Jediným týmem, který se výrazně odlišoval byla Telnice, která bude nepochybně i letos největším favoritem na vítězství v základní části. Po tom, co ligu opustila Letka, bude souboj o následující 3 místa znamenající nejen zahájení play off na domácím hřišti, ale také jistotu jiného soupeře než Telnice velmi otevřený.

To už jsme ale moc daleko. Konkurence bude veliká. Naše zkušenost z loňského čtvrtfinále naznačuje, že o nejvyšší příčky by se mohly prát Klobouky, které prokázaly velké zlepšení v taktické hře a vysoké nasazení doplněné o několik nadstandardních hráčů, kteří by se neztratili ani v první lize. Ke konci sezóny šly nahoru i výkony MVILu a Kopřivnice. Naopak Hranice a Hluk už byly v posledních zápasech viditelně unavené a oba týmy by potřebovaly posílit a omladit kádr, aby mohly na play off pomýšlet. Jedinou velkou neznámou bude Rožnov. Kluci tam hráli několik let první ligu a můžeme předpokládat, že budou patřit spíše k těm lepším týmům v lize.

A Suchá? Nedávno jsme v přípravě porazili oba havířovské účastníky první ligy Torpédo a Slovan. Máme velmi široký a vyrovnaný kádr a tím pádem zajištěno konkurenční prostředí. Máme brankáře, kteří podávají stabilní výkony a trenérská dvojice patří k nejlepším v lize. I po taktické stránce bychom se měli posunout zase dopředu. Pokud se podaří do hry dostat i rozdílové hráče, kteří loni nastupovali málo či vůbec, tak bychom mohli směle říct, že budeme velmi těžkým soupeřem a měli bychom pomýšlet na obhajobu loňského čtvrtého místa. Jednoduché to ale rozhodně nebude.

Otevřeně si musíme přiznat, že naše přesilovky a oslabení byly možná nejslabší v lize, máme problém se zakončením a v některých zápasech nás srážela disciplína. Navíc se nám pořád nedaří dobře řešit protiútoky a variabilita rozehrávky je malá. Do sezóny není daleko a je na čem pracovat.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. SPARTAK PELHŘIMOV 1 7:2 3
2. TROOPERS 1 5:1 3
3. FBC Hranice 1 5:4 3
4. 1. FBK Sršni Rožnov p/R 1 9:8 2
5. S.K. P.E.M.A. OPAVA 1 7:6 2
6. 1.MVIL Ostrava 1 7:6 2
7. FbK Horní Suchá 1 8:9 1
8. FBC Vikings Kopřivnice 1 6:7 1
9. FBK Spartak Hluk 1 6:7 1
10. Snipers Třebíč 1 4:5 0
11. FbK TJ Svitavy 1 1:5 0
12. FAT PIPE Aligators.. 1 2:7 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

23.09.2021 Jakub Král (34)
25.09.2021 Zbyněk Satinský (43)
29.09.2021 Lukáš Kraina (31)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o. Clothes-sports.cz VapesCE Na Císařství

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 51746
Posledních 30 dnů: 635 | Posledních 7 dnů: 198 | Poslední den: 29

© 2021 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP FBK HS!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne