FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

33:24 FbK Horní Suchá
FBC ČPP Bystroň Group..

Datum a čas konání: 6.1.2018 00:00

Prague Games 2020

Prague Games 2020

Přiblížilo se léto a nám se i přes nepříznivou situaci s koronavirem podařilo zúčastnit se tradičního turnaje Prague Games v kategoriích B12, B13 a B15.

Po první porci kempu jsme se v úterý 7. července sbalili a vyrazili do Prahy v očekávání si konečně vychutnat florbal v zápasech. 
V mladších žácích si své premiéry odbyli naši gólmani, kteří se teprve otrkávají v soutěžních utkáních. Tady stojí za zmínku, že ne po zcela povedené skupině nečekaně porazili Bohemians a postoupili do dalších bojů. Bohužel v dalších zápasech, byť jsme vedli 2:0, nám došly síly a další vítězství jsme si už nepřipsali. Dorostenci na tom byli podobně. 

Nečekaně naši nejmladší, doplněni gólmanem a několika hráči z partnerského klubu Torpeda Havířov, se sice nedostali do áčkového play off, ale v béčkovém předvedli neskutečnou jízdu o to cennější, protože se utkávali s hráči o rok dva staršími, a tak si připsali cenné skalpy Tatranu Střešovice, Chodova, Bohemians a ve finále pražských Black Angels. Jedinečné bylo, že za spoustou dětí dorazili rodiče. Mohli se tak společně radovat ze hry a nakonec i z vítězství plnými doušky.

V Praze jsme ale nezaháleli a navštívili třeba atraktivní výstavu Cosmos, která se dětem hodně líbila. Děti si prohlédly výjimečně turisty  nepřecpanou Prahu. To se ale, doufejme, už nebude opakovat a život se vrátí do poklidných kolejí bez roušek a viru.

 

Horní suchá - praga games 2020 - zlato  

 

Za trenéry FbK Horní Suchá Petr Krucina

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

Nejbližší narozeniny

17.06.2021 Lukáš Šotkovský (29)
02.07.2021 Roman Roudenský (39)
04.07.2021 Denisa Býmová (24)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o. Clothes-sports.cz VapesCE Na Císařství

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 49835
Posledních 30 dnů: 727 | Posledních 7 dnů: 160 | Poslední den: 19

© 2021 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP FBK HS!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne