FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

12:6 FBC Letka
FbK Horní Suchá

Datum a čas konání: 24.2.2019 16:00

Přípravka a uplynulá sezóna 2018/19

Přípravka a uplynulá sezóna 2018/19

Přípravka a uplynulá sezóna 2018/19.

Jak reprezentovali hráči přípravky náš klub FbK Horní Suchá - odpověď zní jednoznačně -VELMI DOBŘE! Naši nejmenší absolvovali v sezóně 10 ligových turnajů, kde odehráli 40 utkání. Celková bilance snažení našich nejmenších zní: 5x turnaj vyhráli, 5x jim patřilo druhé místo. Z celkových 40 utkání bylo 33 vítězných, 1 remíza a pouze 6x odešli poraženi. Celkově svým soupeřům nastříleli úctyhodných 366 gólů, inkasovali pak 168 krát, což znamená, že se radovali ze vstřelené branky 198x více než naši soupeři.

Tato báječná sezóna byla ukončena účastí na prestižním turnaji OSTRAVA CUP, kde naše přípravka opět nezklamala a v silné konkurenci 18 týmů se probojovala až do závěrečných bojů o medaile, čímž potvrdila svou výbornou celoroční výkonnost. Z bramborové medaile jsme byli všichni smutní, ale to nemění nic na parádním umístění, zvláště, vezmeme-li v potaz, že se před námi umístili jen tzv. výběry a my jsme byli první mezi týmy se základní ligovou sestavou. Cestou k 4. místu naši borci dokázali vyhrát nad takovými soupeři jako jsou Vítkovice, Buldoci z Brna či výběr z Košic. Za předvedené výkony náleží všem hráčům obrovské poděkování, zvláště Jirkovi Haškovi, který se stal nejproduktivnějším hráčem a s 25 vstřelenými brankami i nejlepším střelcem turnaje! Pochvala patří všem hráčům, kteří reprezentovali náš klub nejen na OC, ale i během celé sezóny. Za Fbk HS nastupovali: Jan Chobot, Patrik Neděla, Jiří Hašek, Denis Chrobák, Ríša Vrobel, Zuzka Matuzsynská, Dorotka Neoralová, Daniel Holeš, Waldemar Wala, Ondra Hučín, Matěj Kročil, Jáchym Hučín, Jakub Vrublovský, Matěj Tůma, Ondra Smyček, Jakub Bundil, Vojta Potyš, Ondra Míšek.

Závěrem musím poděkovat všem dětem z přípravky za příkladný přístup k tréninkům a snahu se neustále zlepšovat. V žádném případě, pak nesmím opomenout poděkovat všem rodičům, kteří neváhali obětovat svůj volný čas ve prospěch svých dětí, zajišťovali dopravu dětí k zápasům a hlasitě nás podporovali z hlediště.

Díky všem za skvělou sezónu. Připojuji pozvání na zakončení sezony mládeže. Určitě přijďte, budeme se na vás těšit. 

Trenér Petr Tychtl

Diskuze

Události

23.09.2019 16:30
Náborové pondělí a otevřený den #3

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Nejbližší narozeniny

23.09.2019 Jakub Král (32)
25.09.2019 Zbyněk Satinský (41)
29.09.2019 Lukáš Kraina (29)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK Nadace OKD VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o. Clothes-sports.cz

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 38000
Posledních 30 dnů: 945 | Posledních 7 dnů: 260 | Poslední den: 71

© 2019 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP FBK HS!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne