FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

3:2 S.K. P.E.M.A. OPAVA
FbK Horní Suchá

Datum a čas konání: 10.11.2019 20:00

Příští zápas

-:- FbK Horní Suchá
Snipers Třebíč

Datum a čas konání: 17.11.2019 17:00

Uplynulá sezona očima předsedy klubu Petra Kruciny

Uplynulá sezona očima předsedy klubu Petra Kruciny

Jak hodnotíš sezónu z pohledu prezidenta klubu?

Nadchl mě závěr sezony u mužů A a útěk hrobníkovi z lopaty. Prostě bylo vidět ,že tým měl na lepší místo než obsadil v tabulce, ale prostě ne a ne si to během sezony sednout. Naštěstí to přišlo v pravou dobu. Co bych chtěl vyzdvihnout, a to napříč kategoriemi je to, jak u některých je neskutečně vidět, když do florbalu (tréninku, zápasu) jdou naplno, jak strašně moc se můžou posunout a přeskočit ty, co měli o hodně více talentu, ale minimum vůle.

Je to to, co Tě nejvíce potěšilo?

Pohledem na jednotlivce ano. Z pohledu klubu je mi příjemný zájem dětí a úspěšné ohlasy rodičů nejen na nábor, ale na podmínky, které nabízíme. Hlásí se nám i holky a nejsou to žádné ořezávátka. 

Je něco, co Ti naopak přidělalo vrásek na čele?

Uf, ano. Obměna týmu mužů. Jsem doufal, že když vychováváme děti, budeme si doplňovat muže z vlastních zdrojů, ale bohužel to je bláhová představa. Musíme tedy hledat i jinde. Dále trenéři, na můj vkus jich stále máme málo. Podařilo se vytvořit trenérskou osu včele se šéftrenérem. Nebyla to lehká práce. Potřebujeme hlavně takové, co budou na delší dobu a opravdu je ta práce baví. Podmínky pro jejich rozvoj si myslím máme exkluzivní. Vrásky jsou před každou sezonou - podaří se nám udržet dost dětí, povede se nábor, co našim adolescentům zase proletí hlavou a přestanou hrát florbal. Vůbec největší starost vždycky dělá kategorie juniorská, tam je to extremě těžké udržet je u něčeho. Snažíme se jim předat, že musí mít nějakou zodpovědnost a úctu k druhým, moral, dělat něco, kde někdy musí za hranici svého pohodlí. Né všem je to po chuti. Za výhru považuji situaci, kdy z 20 dětí v přípravce je po 10 letech 18 v juniorce, to by znamenalo, že jsme naši práci udělali neskutečně dobře.

 

Trénuješ elévy, juniory a asistuješ u týmu mužů - stíháš to vše skloubit s funkci prezidenta klubu?

No snažím se to stihnout. Nechci být brouk pytlík, ale je dobré vědět kde nás co pálí nebo jak to jde. A to je nejlepší přímo na tréninku. Škoda, že toho času není ještě více. Baví mě když vidím, že se nám daří děti zaujmout a chtějí u nás být. Funkce presidenta? Já mám radši předseda. Presidenta máme v republice jednho a byl bych nerad, kdyby si mě s nim spletli :-D. No je toho někdy nad hlavu, ale mám pocit, že jsou kolem mě lidi se kterými máme stejný zájem a tak se pracuje lehčejí. Mužem někdy spolu nesouhlasit, ale myslím, že pořád nakonec nacházíme stejnou cestu a klub tím pádem z toho těží.

Vyhlížíš už příští sezonu?

No musím, ale zatím máme po cestě zakončení, letní přípravu, Kemp a Prague Games. Takže vyhlížím, ale  pracovně jsem zatím vytížený při těchhle akcích.
Když to vezmu popořadě, tak na zakončení sezony bych rád pozval všechny hráče, rodiče, příznivce a partnery klubu. Letošní jubilejní sezonu zakončíme sportovně-zábavným odpolednem.

O kemp byl  letos enormní zájem. Kapacitu jsme naplnili za 3 týdny. Věřím ,že společně s Torpedem zajistíme dětem nezapomenutelné prázdniny a díky nim se jen tak florbalu nevzdají. Přes léto nás pak čekají turnaje. Mladší kategorie se moc těší do Prahy. Muži A se letos ukážou v Bratislavě. Podrobnější informace se určitě objeví na stránkách. 

Chystají se v ní nějaké novinky, změny, překvapení?

Zázemí - dvě haly, saunu, wellnes, doplní klubovna a  místo pro trenéry. Ve fanshopu se objeví nějaké novinky. Také bychom měli být více vidět v našem okolí.  Možná se nám podaří otevřít další věkové kategorie. které to ale budou, to si zatím nechám jako překvapení.
Co bych rád nakousnul, je mužské áčko, kterému jsme teď věnovali velkou pozornost. Jsem rád, že do mužů  přišli zajímaví hráči, kteří ochutnali extraligu juniorů, někteří i seniorů jako mladí a chtěli by ještě ukázat, že florbal umí. Těším se na to a věřím, že takhle mladý tým, který doplňuje pár hráčů, co už mají lecos za sebou se dokáže prosadit. Však mají dobrého kapitána, který nežvaní a jde příkladem. 

Děkujeme za rozhovor. Přejeme hodně zdaru a pevných nervů do dalších florbalových sezon. 

Děkuji. 

 

 

 

 

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. TROOPERS 9 84:43 27
2. FBC Hranice 9 70:39 25
3. FBC Letka Toman.. 9 47:44 16
4. FbK Horní Suchá 9 49:47 13
5. FbK TJ Svitavy 9 51:53 13
6. SPARTAK PELHŘIMOV 9 44:46 13
7. FBK Spartak Hluk 9 50:60 12
8. S.K. P.E.M.A. OPAVA 9 47:51 10
9. FBC Vikings Kopřivnice 9 57:66 10
10. Aligators Klobouky.. 9 60:57 9
11. Snipers Třebíč 9 52:71 8
12. 1.MVIL OSTRAVA 9 41:75 6

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.11.2019 Kateřina Szotkowská (22)
18.11.2019 Milan Mašurka (19)
24.11.2019 Martin Petřík (39)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o. Clothes-sports.cz Nadace OKD

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 39907
Posledních 30 dnů: 887 | Posledních 7 dnů: 349 | Poslední den: 26

© 2019 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP FBK HS!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne