8:5 FbK Horní Suchá
FBC TJ Sokol Frenštát..

Datum a čas konání: 17.12.2017 00:00

Stoprocentně soustředění na hru dokážeme předvádět kvalitní výkon

Junioři o víkendu zajížděli na turnaj do Opavy, kde je čekaly zápasy s Uničovem a Slovanem Havířov.

O komentář k výjezdu jsme poprosili trenéra Petra Krucinu.

První zápas s Uničovem se sice po našem prvním gólů vyvíjel pozitivně pro nás ale to se rychle rozplynulo. Nevraceli jsme se,  prostě jsme to do obrany měli do kopce. Tím jsme nabízeli soupeři jednoduchá zakončení, která jej zaslouženě dovedla k vítězství. V tomto zápase nám nefungovalo opravdu nic, co jsme si předsevzali, a aby toho nebylo málo, nedařilo se ani oporám.

FBC ZŠ Uničov - FbK Horní Suchá 5:2
branky: 5. Michal Dohnal, 11. Adam Čundrle, 14. Michal Dohnal, 23. Michal Dohnal, 35. Adam Caletka - 4. Lukáš Šurik, 40. Adrián Böhm; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Faltus ? - Ondřej Kelnar ?; po třetinách: 3:1, 1:0, 1:1;

Prohru jsme si museli v šatně vyříkat a změnit nalazení do druhého zápasu, který jsme chtěli konečně urvat pro sebe. Kluci od začátku hráli úplně jiný zápas než ten první. Zodpovědně bránili, byli nebezpeční dopředu a vraceli se všchni do obrany. To se projevilo na světelné tabuli, kde jsme vedli v polovině zápasu 4:1. Bohužel pak jsme doplatili na to, že jsme hráli v 10 a naše řady prořídly ještě následným zraněním. Ke konci už tak scházely síly na uhájení vedení. Bohužel body nám unikly. Zápas ale určitě naznačil, že pokud jsme v stoprocentně soustředění na hru dokážeme předvádět kvalitní výkon. Snad si to hráči v hlavě srovnají a budou tak hrát i první zápasy na turnajích.

FbK Horní Suchá - TJ Slovan Havířov 4:5
branky: 5. Patrik Maryniok, 8. Lukáš Šurik, 19. Lukáš Šurik, 26. Lukáš Šurik - 9. Vít Morkes, 28. Kryštof Fusek, 30. František Kyc, 39. Jan Drong, 45. Jakub Skupin; rozhodčí: Ondřej Lepík - Ondřej Sojka; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; zásahy brankářů:Ondřej Kelnar ? - Jiří Fusek ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 0:2;