FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

6:9 FbK Horní Suchá
FbC Aligators Klobouky

Datum a čas konání: 25.11.2018 17:00

Příští zápas

-:- FbK Horní Suchá
Hippos Žďár n/S.

Datum a čas konání: 23.12.2018 17:00

Gólové hody v Bystřici zvládla lépe HS #20.kNL

Gólové hody v Bystřici zvládla lépe HS #20.kNL

V sobotu 10.2. čekal na muže další daleký výjezd, tentokrát do Bystřice nad Pernštejnem. Do konce základní části zbývaly před tímto utkáním už pouhé 3 kola, a proto bylo pro Horní Suchou velice důležité získat v tomto utkání 3 body. Kdyby totiž hráči HS nedokázali v tomto utkání vybojovat plný počet bodů, mohli by se s play-off téměř 100% rozloučit. Dokázali tedy naši hráči zvítězit, čímž by mohli nadále živit naděje na vyřazovací boje?

 

Lepší vstup do utkání si hráči Horní Suché nemohli ani představit. Po vyhraném buly totiž naše první pětka naprosto rozebrala domácí celek a už po 14. vteřinách vstřelil první branku utkání Daniel Tychtl, kterého na levém křídle výborně našel Jan Žwak. Právě první pětka byla od začátku utkání velice aktivní. Ve druhém střídání si připsala další gólovou šanci, no a ve střídání třetím už zvyšovala na 0:2. Jan Žwak si svou přihrávkou vybral tentokrát křídlo pravé a Tomáš Hrankay poslal HS do dvoubrankového vedení. V 6. minutě přišlo na naší straně první vyloučení. Vyloučeným hráčem byl Petr Šimek za blokování hokejky. Přesilovku sice domácí nevyužili, ale 48 vteřin po návratu Šimka na hrací plochu Bystřice snížila zásluhou Macha, kterému přihrál Zítka. Po minutě a půl však opět ukázala svou sílu první formace Horní Suché. Pavel Übelauer přihrál před bránu Honzovi Žwakovi, který se nikým nehlídán z bezprostřední blízkosti nemýlil. Bystřice však nechtěla dát svou kůži lacino a vytvořili si několik šancí. V čase 14:57 se jim pak podařilo jednu šanci proměnit v branku, když Beno přihrál před bránu osamocenému Mazánkovi, který neměl problém uklidit míček do brány. 23, tolik vteřin stačilo Horní Suché, aby si dvoubrankové vedení vzala opět na svou stranu. Ondřej Melník přihrál Vojtovi Kopiovi, který se prosmýkl kolem domácího obránce a bekhendovou kličkou překonal domácího gólmana. Vzápětí přišlo druhé vyloučení Horní Suché v tomto utkání. Tentokrát si rozhodčí vybrali Honzu Žwaka, který si údajně pomohl přidržením svého protihráče. Tuto přesilovou hru už domácí využít dokázali. Mazánek přihrál Dufkovi, který přesnou střelou zápěstím překonal Vojtu Stefana. 2 minuty a 10 vteřin před koncem první části došlo k dalšímu vyloučení na straně Horní Suché, tentokrát chybovali naši hráči při střídání a trest za příliš mnoho hráčů na hřišti šel odpykat Tomáš Chmiel. Toto oslabení hornosušané zvládli a po první třetině byl tedy stav 3:4 z pohledu domácích.

Druhá třetina začala stylem nahoru – dolů. Oba týmy se snažili o vstřelení branky, ale obrany a gólmani obou týmů byli z počátku proti. V 5. minutě druhé periody velmi pěkně zakombinovala třetí lajna Horní Suché a na konci této akce stál Lukáš Kraina, který po nahrávce Tomáše Chmiela umístil míček do odkryté brány. Ovšem ani toto dvoubrankové vedení nemělo dlouhého trvání. Po necelých dvou minutách totiž snižoval opět na rozdíl jediné branky Dvořák, kterému přesně přihrál Zavadil. V čase 28:33 přišlo první vyloučení na domácí straně. 2 minuty za sekání si šel odsedět střelec doposud poslední branky – Dvořák. Celé 2 minuty na trestné lavici ale nevydržel, a to z toho důvodu, že po dobrém obranném zákroku Übelauera po útočném výpadu domácích se k míčku dostal Honza Žwak, který svým druhým gólem v utkání vrátil Horní Suché opět dvoubrankové vedení. Na začátku 35. minuty ovšem přišlo další vyloučení HS. Tentokrát si trochu zbytečným faulem pomohl Jiří Mráček. Další přesilovka Bystřice znamenala další míček za zády Vojty Stefana, kdy se přesnou střelou v početní výhodě prezentoval Mazánek po nahrávce Trentina. Necelé 3 minuty trvalo hráčům Horní Suché než opět získali zpět dvoubrankové vedení. Tentokrát se o vstřelení branky postaral Václav Večeřa, kterému asistoval Lukáš Kraina. Ve zbývajících třech minutách se toho moc nestalo a Horní Suchá si do 3. třetiny nesla vedení 5:7.

Začátek poslední dvacetiminutovky utkání se velice podobal startu třetiny druhé. Oba týmy chtěly začít vstřelením branky, ale obě obrany dokázaly veškeré nebezpečí zažehnat. První chyba přišla bohužel na straně Horní Suché, když došlo k chybě v rozehrávce, kterou domácí dokázali dokonale potrestat. Rozehrávku zachytil Trentin, našel přesně Dvořáka, který se nemýlil – 6:7. Hra se začala vyrovnávat, což pro Horní Suchou nebylo vůbec dobré. Naštěstí pro HS se v čase 50:24 prosadil Jakub Holeš. V tomto případě si asistenci připsal Václav Večeřa. Tato branka Horní Suchou uklidnila, ale ještě větší klid přidal po dalších 10 vteřinách na hole svého týmu Daniel Tychtl, který se trefil po přihrávce Tomáše Hrankaye. Horní Suchá se v utkání dostala poprvé do vedení o 3 branky, což se projevovalo i na hře našeho týmu. 6 minut před koncem poslední části přidal 10 branku HS Vojtěch Kopia, kterému podruhé v utkání nahrával Ondra Melník. A aby toho nebylo málo, tak v čase 54:56 přidal 11 branku Václav Večeřa, který si tentokrát prohodil role střelce a nahrávače s Jakubem Holešem. 2 a půl minuty před koncem dokázal domácí tým snížit, když se dostali hráči Bystřice do přečíslení 2 na 1, které vyřešili bravurně. Dvořák přihrál Trentinovi, ten míček potáhl a vrátil ho zpět Dvořákovi, který už to se zakončením těžké neměl. Minutu a jednu vteřinu před koncem přišlo ještě poslední vyloučení, tentokrát si sudí vybrali Ondřeje Melníka, kterého vyloučili za hrubost. V poslední minutě se však domácí už na nic nezmohli a utkání tak skončilo výsledkem 7:11.

Branky a asistence domácí: Roman Mach (David Zítka), Rudolf Mazánek (Marek Beno), Jaroslav Dufek (Rudolf Mazánek), Ondřej Dvořák (Petr Zavadil), Michal Mazánek (Tomáš Trentin), Ondřej Dvořák (Tomáš Trentin), Ondřej Dvořák (Tomáš Trentin)

Branky a asistence hosté: Daniel Tychtl (Jan Žwak), Tomáš Hrankay (Jan Žwak), Jan Žwak (Pavel Übelauer), Vojtěch Kopia (Ondřej Melník), Lukáš Kraina (Tomáš Chmiel), Jan Žwak (Pavel Übelauer), Václav Večeřa (Lukáš Kraina), Jakub Holeš (Václav Večeřa), Daniel Tychtl (Tomáš Hrankay), Vojtěch Kopia (Ondřej Melník), Václav Večeřa (Jakub Holeš)

Komentář trenéra domácího týmu Ondřeje Dvořáka: Dvě třetiny vyrovnané utkání, kdy soupeř byl o chloupek lepší. Ve třetí třetině jsme udělali několik zbytečných chyb a darovali soupeři jednoduché branky. Rozhodla taktéž fyzička a složení týmů ve třetí třetině. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů.

Komentář trenéra hostujícího týmu Petra Kruciny: Potřebné tři body vezeme domů. Zápasem jsme se, ale spíše protrápili a nějak nám nedocházelo, že se soupeř sám neporazí. Smekám před efektivitou střelby domácích. Děkujeme soupeři a divákům.

Další utkání čeká muže Horní Suché v neděli 18.2. od 17:00 ve Sportovní hale v Horní Suché. Soupeřem bude tým TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Pro naše hráče to bude další velice důležité utkání v boji o play-off! Přijďte muže podpořit v tomto utkání, a pomozte jim dostat se do vyřazovacích bojů.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. Sokol Brno I EMKOCase.. 12 76:55 31
2. FBC Vikings Kopřivnice 12 78:62 26
3. FK Orel Telnice 12 83:53 24
4. FBC Letka 12 70:62 22
5. 1. FBK Rožnov p/R 12 65:56 21
6. FbK Spartak Hluk 12 91:87 21
7. FbK TJ Svitavy 12 69:75 16
8. FbC Aligators Klobouky 12 61:67 15
9. Hippos Žďár n/S. 12 58:82 13
10. Snipers Třebíč 12 70:80 10
11. S.K. P.E.M.A. Opava 12 57:73 10
12. FbK Horní Suchá 12 62:88 7

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

06.01.2019 Patrik Mik (28)
09.01.2019 Kristýna Rohlová (24)
20.01.2019 Daniel Kadura (23)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK Nadace OKD VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o. Clothes-sports.cz

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 31221
Posledních 30 dnů: 997 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 22

© 2018 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP FBK HS!

Navštívit Fanshop
x
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne