FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

12:6 FBC Letka
FbK Horní Suchá

Datum a čas konání: 24.2.2019 16:00

Z Brna muži body nepřivezli #19.kNL

Z Brna muži body nepřivezli #19.kNL

První únorovou sobotu se muži vydali na cestu do Brna. Tam je čekal souboj s týmem Gullivers Brno, kteří potřebovali vyhrát, aby si zajistili postup do play-off. Vyhrát však potřebovali i hráči Horní Suché, kteří na postupovou pozici ztráceli před utkáním 4 body. Podařilo se našemu A-týmu zvítězit a stáhnout tak bodovou ztrátu na 8. Žďár nad Sázavou ?

Utkání začalo opatrně, jelikož žádný z týmů nechtěl udělat v tomto bodově důležitém utkání chybu. Opatrná hra vedla i k tomu, že oba gólmani neměli žádnou práci téměř 10 minut. Nic na tom nezměnilo ani vyloučení na straně domácího týmu v čase 06:21, když byl na trestnou lavici odeslán Havlíček za sekání. První ostrý zákrok musel Filip Plíhal vytáhnout v čase 11:03 proti střele Boušky. V čase 12:46 přišla také první hrubka v obraně jednoho z týmů, po které padl gól. Bohužel se jednalo o chybu na straně Horní Suché, když přihrávku z vlastního rohu na střed hřiště zachytil hostující Novák, který se z první střely neprosadil, napodruhé už se však nemýlil. Za 17 vteřin už na tabuli svítil stav 2:0. Obránci Horní Suché si špatně rozebrali hráče a nikým nepokrytý Dřevěný zakončil přesně do horního rohu Plíhalovy branky. Po dalších 31 vteřinách měli domácí šanci na přidání další branky, jelikož po faulu Filipa Mocka dostali možnost přesilové hry. Oslabení ale hráči Horní Suché zvládli, a tak se pokračovalo za stavu 2:0. V čase 16:20 ukázal svůj střelecký potenciál navrátilec do sestavy Horní Suché Jiří Mráček, který po výhozu Filipa Plíhala sebral míček, oběhl domácího obránce a zavěsil přesně pod horní tyč. 2 a půl minuty před koncem to už ale bylo opět o 2 branky. Černoch si vyměnil míček s Konečným a trefil se přesně ke vzdálenější tyči hostující svatyně. První třetina tedy skončila za stavu 3:1. Není se však čemu divit, že Horní Suchá vstřelila pouze jednu branku, když poměr střel po první třetině byl 10 (Gullivers) ku 2 (HS).

Druhá třetina začala ve vyšším tempu, než ta první. Domácí aktivně napadali, z čehož vyplynulo i druhé vyloučení na straně HS. Tentokrát si rozhodčí vybrali Pavla Übelauera, kterého vyloučili za sekání. I v tomto oslabení se však hráči Horní Suché dokázali úspěšně ubránit. Ani ve druhé části si naši hráči nedokázali vytvořit moc šancí, zatímco domácí hrozili téměř pořád. Filip Plíhal musel předvést několik důležitých zákroků, kterými podržel svůj tým. Navíc se v čase 31:19 podařilo HS skórovat, když byl na velkém brankovišti aktivní Petr Šimek, který po nahrávce Vojty Kopii dostal míček do domácí brány. Tato branka hostům pomohla, zvýšili aktivitu, ale stále se jim nedařilo ohrozit Zapletálka v domácí brance. Nápor Horní Suché přerušilo až další vyloučení v čase 37:33. Nedovoleně si pomohl Petr Šimek, který u mantinelu dohrál jednoho z domácích hráčů a šel si na 2 minuty odpočinout. Třetí početní výhodu už domácí využít dokázali. Gullivers tlačili skoro celé 2 minuty a těsně před koncem Šimkova trestu našel Pokorný krásnou nahrávkou Dřevěného, který už neměl do prázdné brány problém zakončit. Brněnští hráči si poté dokázali ještě jednu šanci vytvořit, tu už ale nevyužili. To tedy znamenalo, že i po 40 minutách měli domácí dvoubrankový náskok.

Start poslední třetiny se o něco lépe podařil domácím. Gól totiž vstřelili už po minutě a 14 vteřinách. Černoch předvedl pěknou individuální akci a svou střelu umístil na vzdálenější tyč. Za 24 vteřin však dokázali hosté snížit. Lukáš Kraina si narazil míček s Václavem Večeřou a brankový rozdíl byl tak opět dvoubrankový, konkrétně 5:3. V čase 44:58 viděli diváci v hale další branku. K jejich radosti to byla další střela domácích, která skončila v síti Horní Suché. Konečný vyslal svou přihrávkou do útoku Lišku, který využil zaváhání Filipa Plíhala a umístil svou střelu na bližší tyč. Další rozruch přinesl čas 47:31, kdy se Černoch dostal do střelecké pozice, všichni v hale viděli, že mu míček ujel, sudí však tuto situaci posoudil jako faul Pavla Übelauera a nařídil trestné střílení. To Černoch s ledovým klidem proměnil a naděje HS na body se pomalu rozplývala. V následujících minutách se hra přitvrdila, rozhodčí ale zůstávali v klidu. Tedy až do času 54:52, kdy na trestnou lavici odeslali Filipa Mocka za hrubost. Tentýž hráč navíc za dalších 5 vteřin vyfasoval 2 + 10 minut za nesportovní chování. Tato prodloužená přesilová hra se domácím vydařila a 2 minuty před koncem zvyšoval na 8:3 Konečný po nahrávce Černocha. V poslední minutě si Hornosušané vyzkoušeli hru v 6-ti hráčích. Ta přinesla snížení, když po nahrávce Marka Piskorze umístil svou střelu přesně ke vzdálenější tyči Vojta Kopia. Na nic více to už ale nestačilo a utkání tak skončilo výhrou Brna 8:4.

Branky a asistence domácí: David Novák (Adam Bouška), Radek Dřevěný (Patrik Pollak), Václav Černoch (Adam Konečný), Radek Dřevěný (Aleš Pokorný), Václav Černoch, Ondřej Liška (Adam Konečný), Václav Černoch, Adam Konečný (Václav Černoch)

Branky a asistence hosté: Jiří Mráček (Filip Plíhal), Petr Šimek (Vojtěch Kopia), Lukáš Kraina (Václav Večeřa), Vojtěch Kopia (Marek Piskorz)

Komentář trenéra domácích Cardy: Dnes zvláštní utkání, které se těžko hodnotí. Hrálo se hodně nahoru a dolů, což nám úplně nevyhovuje, ale nakonec jsme relativně hladce zvítězili. Děkuji soupeři a divákům, fanouškům a rodičům.

Komentář trenéra hostů Kruciny: Klasicky jsme darovali první gól, předvedená hra byla určitě lepší než minulý týden, i když jsme prohrávali. Opět mizerná střelba, kterou jsme zlepšili až ve třetí třetině. Strašně moc vyloučení, které určitě berou energii. Bylo tam dost věcí, na kterých se dá stavět, takže je třeba příští týden se do toho obout ještě víc. Soupeř nám ukázal, jak se těží ze šancí a po zásluze zvítězil. Děkujeme soupeři, divákům i rozhodčím.

Příští utkání odehraje A-tým Horní Suché v sobotu 10.2. od 18:00Bystřici nad Pernštejnem. V tomto zápase navíc musí naši hráči 100% bodovat, pokud ještě chtějí pomýšlet na play-off. Držte tedy našim mužům palce v tomto důležitém souboji.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FK Orel Telnice 22 180:99 52
2. FBC Letka 22 142:114 48
3. Sokol Brno I EMKOCase.. 22 120:98 47
4. 1. FBK Rožnov p/R 22 116:90 42
5. FBC Vikings Kopřivnice 22 140:121 37
6. FbK Spartak Hluk 22 163:160 37
7. FbK TJ Svitavy 22 127:143 29
8. FbC Aligators Klobouky 22 114:128 27
9. Hippos Žďár n/S. 22 110:154 27
10. S.K. P.E.M.A. Opava 22 100:123 23
11. Snipers Třebíč 22 130:156 18
12. FbK Horní Suchá 22 96:152 9

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

30.05.2019 Petra Melecká (24)
02.06.2019 Tereza Šuranyiová (22)
10.06.2019 Pavel Krucina (40)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK Nadace OKD VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o. Clothes-sports.cz

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 35076
Posledních 30 dnů: 692 | Posledních 7 dnů: 205 | Poslední den: 45

© 2019 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP FBK HS!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne