FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

9:10 FbK Horní Suchá
FbK Spartak Hluk

Datum a čas konání: 11.11.2018 17:00

Příští zápas

-:- FbK Horní Suchá
Sokol Brno I EMKOCase..

Datum a čas konání: 18.11.2018 17:00

I druhé utkání s Klobouky muselo rozhodnout prodloužení #18.kNL

I druhé utkání s Klobouky muselo rozhodnout prodloužení #18.kNL

V neděli 28.1. čekal Horní Suchou na domácí palubovce velice důležitý zápas, který mohl napovědět, zda ještě budou mít hornosušané šanci podívat se do play-off. Soupeřem byl tým FBC Aligators Klobouky, který se v tabulce nacházel pouhé 2 body za HS. I proto bylo důležité, kdo si z tohoto utkání odnese větší počet bodů a bude mít větší šanci na boje o vítězství v Národní lize.

 

Utkání začalo, dalo by se říct, v klasickém stylu Horní Suché. Už po minutě a 19 vteřinách totiž náš tým prohrával 0:1. První branku utkání vstřelil Jedlička, asistoval Šíma. Po obdržené brance se hra přelévala ze strany na stranu a šance jsme tak mohli vidět u obou branek. Největší šanci měl v 10. minutě hostující  Gregr, kterého však krásným zákrokem vychytal Vojta Stefan. V čase 10:58 už se mohli radovat i domácí, jelikož Filip Krajíček nastřelil míček na bránu hostů, který se odrazil na hůl Tomaszovi Cieleckemu a ten už neměl problém umístit míček za záda bezmocného gólmana. Za stavu 1:1 se dále pokračovalo ve vyrovnané hře, kdy se do šancí dostávaly oba celky. Další gólovou radost si domácí užili v čase 16:49. Navrátilec Štěpán Hladký nejprve obral na své polovině soupeře, přeběhl polovinu hřiště a bekhendovou střelou, které pomohla teč jednoho z hostujících obránců, tak poslal Horní Suchou do vedení. V posledních třech minutách už oba týmy třetinu spíše dohrávaly, tudíž už nic podstatného se nestalo.

Start druhé třetiny vyšel našim hráčům o dost lépe, než start té první. Už 19. vteřin po zahájení druhé části zvyšoval na 3:1 Tomáš Hrankay, kterého přesným pasem našel Jakub Holeš. Tak jako první perioda, se i druhá nesla ve vyrovnaném duchu. Oba týmy si tvořily šance, a proto neměl ani jeden z gólmanů moc šancí si odpočinout. V čase 24:12 přišlo první vyloučení utkání, na trestnou lavici byl odeslán Lukáš Kraina za sekání. Hosté si nedokázali v početní výhodě vytvořit žádnou větší šanci a po 2 minutách se tedy pokračovalo v 5 na obou stranách. Jediný gól druhé třetiny padl v čase 31:16. Autorem této branky byl Jedlička. O 2 minuty později byla nabídnuta přesilová hra i domácím, ti ji však také zužitkovat nedokázali. Na začátku poslední minuty měl dobrou šanci Filip Krajíček, který po střílené nahrávce Martina Czyže nedokázal umístit míček mezi tři tyče. Poslední velkou šanci druhé třetiny si vytvořili hosté, kteří 5 vteřin před koncem nastřelili, naštěstí pro domácí, pouze tyč.

Na začátku poslední části měli o něco více ze hry domácí, potvrdila to i branka v čase 45:14, když se po rychlé standardní situaci prosadil tvrdou střelou Lukáš Kraina, kterému míček rozehrál Václav Večeřa. Další přerušení hry nastalo v 50. minutě, když na trestnou lavici usedal opět Lukáš Kraina a opět za sekání. Hostům ale ani tato přesilová hra nevyšla, nejen, že branku nevstřelili, ale dokonce ji inkasovali. Po vyhození Vojty Kopii utekl Marek Piskorz, který s přehledem zakončil. Tento gól přinesl na hole domácích klid, který byl možná až přehnaně velký a v čase 55:34 z toho vyplynulo snížení hostů. Šíma dostal nahrávku od Líznara a nemýlil se. Přesně po minutě přišlo na řadu další vyloučení, tentokrát na straně Klobouků. Svou aktivitu v rohu přehnal Bábíček a šel si odpočinout na 2 minuty za hrubost. Domácí toho ani v této přesilovce moc nevymysleli a po návratu vyloučeného hráče začal nápor Klobouků. Po timeoutu to Aligátoři zkoušeli v šesti hráčích v poli a vyplatilo se to. V čase 59:01 si totiž střelu Gregra smolně srazil do vlastní brány Martin Czyž. Domácí čekala velice těžká poslední minuta, kdy se bránili náporu hostů. Dokázali odolávat až do 47 vteřiny poslední minuty, když byl po střele Gregra nejaktivnější v domácím brankovišti hostující Chmela a dopravil míček za brankovou čáru – 5:5. Tímto stavem poslední třetina také skončila, a tak si mohly oba týmy i ve druhém vzájemném utkání v této sezóně vyzkoušet hru 3 na 3.

Prodloužení nemělo příliš dlouhého trvání. Domácí totiž vyhráli úvodní buly, začali kombinovat a po 23 vteřinách dokázali utkání také ukončit. Rozhodující branku vstřelil Štěpán Hladký, kterému přihrál Jan Žwak.

Branky a asistence domácí: Tomasz Cielecki (Filip Krajíček), Štěpán Hladký, Tomáš Hrankay (Jakub Holeš), Lukáš Kraina (Václav Večeřa), Marek Piskorz (Vojtěch Kopia), Štěpán Hladký (Jan Žwak)

Branky a asistence hosté: Patrik Jedlička (Michal Šíma), Patrik Jedlička, Michal Šíma (Tomáš Líznar), Lukáš Gregr (Jakub Gremmel), František Chmela (Lukáš Gregr)

Komentář trenéra domácích Kruciny: Co na to říct, s ohledem na vývoj zápasu jsou 2 body málo. Od poloviny zápasu nás svazovala nutnost vyhrát a hrálo se v křeči. Větší klid na hokejku a bude to v klidu. Děkujeme soupeři a divákům.

Komentář trenéra hostů Slabého: Dnešní zápas jsme si prohráli sami, tím že jsme neproměnili ani vyloženou šanci. Doplácíme na to celou sezónu. Děkuji soupeřům za férové utkání a divákům za návštěvu.

K dalšímu utkání vyjede A-tým do Brna, kde se utká s místními Gullivers. Brněnským hráčům se v posledních utkáních nejspíše nedařilo úplně podle představ, ale i tak okupují průběžné páté místo, které jim zajišťuje play-off. Pro náš tým to bude další důležité utkání, ve kterém by měli bodovat. Držte tedy našim hráčům palce v sobotu 3.2. od 20:00.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. Sokol Brno I EMKOCase.. 10 63:47 25
2. FK Orel Telnice 10 73:43 21
3. FBC Vikings Kopřivnice 10 66:52 21
4. FBC Letka 10 63:53 19
5. FbK Spartak Hluk 10 77:75 16
6. FbK TJ Svitavy 10 57:60 16
7. 1. FBK Rožnov p/R 10 49:44 15
8. FbC Aligators Klobouky 10 47:55 12
9. Hippos Žďár n/S. 10 49:70 12
10. Snipers Třebíč 10 59:65 10
11. FbK Horní Suchá 10 51:72 7
12. S.K. P.E.M.A. Opava 10 47:65 6

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.11.2018 Kateřina Szotkowská (21)
24.11.2018 Martin Petřík (38)
16.12.2018 Petr Krucina (44)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK Nadace OKD VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 30150
Posledních 30 dnů: 1165 | Posledních 7 dnů: 329 | Poslední den: 67

© 2018 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne