FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

6:9 FbK Horní Suchá
FbC Aligators Klobouky

Datum a čas konání: 25.11.2018 17:00

Příští zápas

-:- FbK Horní Suchá
Hippos Žďár n/S.

Datum a čas konání: 23.12.2018 17:00

Nejdelší výjezd sezóny body nepřinesl #17.kNL

Nejdelší výjezd sezóny body nepřinesl #17.kNL

V sobotu 20.1. čekal A-tým nejdelší výjezd v sezóně do Náchoda. I to byl důvod, proč naši hráči museli k utkání odcestovat už ve 12 hodin, i když zápas začínal až v 18:00. Muži odcestovali k tomuto utkání bez Matěje Černého, který od tohoto víkendu bude hájit barvy havířovského Torpéda. Náš tým tedy nečekalo rozhodně nic jednoduchého, ale jak toto utkání dopadlo, se máte možnost dozvědět v celém článku.

 

Utkání začalo a první vážnější šanci si připsali hráči Horní Suché. V čase 03:10 už byla k vidění první branka. Ta ale bohužel padla do naší svatyně z hole Vlčka, kterému přihrál Geisler. Tato branka zvedla domácí, kteří si vytvářeli další šance. Ty vyústili v další branku, která padla v čase 08:58 po střele kanonýra domácích Bachtíka, asistoval Bureš. Po dvou minutách dokázali hráči Horní Suché snížit, když se po nahrávce Tomáše Hrankaye prosadil Ondřej Melník. Po dalších dvou minutách si však domácí vzali dvoubrankové vedení zpět na svou stranu po brance Světlíka, kterému asistoval Matoulek. Následně měli další šanci hornosušané, konkrétně Tomáš Hrankay, na nahrávku Ondry Melníka však nedosáhl. 18 vteřin před koncem první třetiny přidali domácí 4 branku v utkání, o kterou se postaral Světlík po nahrávce Mědílka. Po první třetině byl tedy stav utkání 4:1.

Druhá třetina nezačala pro náš tým vůbec dobře. Už po 15 vteřinách totiž na 5:1 zvyšoval Bureš, asistence Hušek. Po této brance byli hráči Horní Suché o něco aktivnější, ale jejich snaha gól nepřinesla. Následovalo vyloučení domácího Bachtíka za nesportovní chování. Přesilovky se ale našemu týmu v poslední době příliš nedaří a tak se domácí bez problému ubránili. A aby toho nebylo málo, necelé 2 minuty po skončení trestu přidal šestou branku Náchoda Bureš, který si zopakoval spolupráci s Huškem. V čase 30:28 přišlo také první vyloučení na straně Horní Suché. Lukáš Kuruc si šel odpykat dvouminutový trest za sekání. Na rozdíl od přesilovek se v oslabení našemu týmu celkem daří a tuto početní nevýhodu jsme přečkali bez větších problémů. Tři minuty a osm vteřin před koncem druhé periody se pokusil o freestyle zpoza brány Vojta Kopia, který se mu úplně nevyvedl, ale aktivní Jan Žwak dokázal míček dorazit za domácího gólmana. Následující šanci našeho celku dokázal domácí gólman zajímavým zákrokem pokrýt a z následného protiútoku zvýšil na 7:2 Bureš po nahrávce Kaválka.

Poslední část začala vyloučením na domácí straně. Na 2 minuty byl odeslán Čečetka za nedovolené vrážení. Tato přesilovka se Horní Suché po dlouhé době podařila dobře sehrát a skončila brankou. Filip Mocek našel Honzu Žwaka, který svou střelu umístil přesně nad nohu domácího gólmana. Neuběhla ani minuta a na trestnou usedal Pavel Übelauer za sekání. Tato početní nevýhoda trvala minutu a půl, poté totiž následovalo další vyloučení na straně Horní Suché, která se tak musela bránit ve třech. Jak jsme již zmiňovali, hra v oslabení se tuto sezónu našemu celku celkem daří, a tak jsme dokázali ubránit i tuto dvojnásobnou početní nevýhodu. V čase 46:44 přišlo další vyloučení, tentokrát ovšem na domácí straně Hušek se provinil sekáním. Ani hra 4 na 4, ani následná přesilová hra Horní Suché branku nepřinesla. Když už to vypadalo, že se bude pokračovat v plném počtu na obou stranách, na trestnou lavici se odebíral Jan Žwak, který si šel odsedět dvě minuty za nedovolené vrážení. I toto oslabení náš celek zvládl, ale v čase 54:42 vstřelil jedinou branku Náchoda v této třetině Bureš, který v tomto zápase zaznamenal 4 branky. 7 vteřin před koncem se sudí rozhodli ještě jednou vyloučit, a to domácího Čečetku za hrubost. Ve zbylých sedmi vteřinách se už nic neudálo a utkání skončilo vítězstvím Náchoda 8:3.

Branky a asistence domácí:  Jiří Vlček (Filip Geisler), Ondřej Bachtík (Vojtěch Bureš), Jan Světlík (Tomáš Matoulek), Jan Světlík (Jonáš Mědílek), Vojtěch Bureš (Ondřej Hušek), Vojtěch Bureš (Ondřej Hušek), Vojtěch Bureš (David Kaválek), Vojtěch Bureš (David Kaválek)

Branky a asistence hosté: Ondřej Melník (Tomáš Hrankay), Jan Žwak (Vojtěch Kopia), Jan Žwak (Filip Mocek)

Komentář trenéra domácích Tomáše Třešňáka: První dvě třetiny jsme stoprocentně plnili to, co jsme si řekli před zápasem a děláme v tréninku. Jsem opravdu moc rád, že dokážeme trénink přenést do utkání. Musíme v tom nadále pokračovat. Rezervy jsme měli ve třetí třetině, kdy jsme soupeře pouštěli do nebezpečných šancí. Musíme se nadále poctivě připravovat tak, abychom v play-off měli ještě větší výkonnost. Díky divákům a soupeři přeji šťastnou cestu domů.

Komentář trenéra hostů Petra Kruciny: Výborný zápas. Je neuvěřitelné, na jak málo střel se dá dát 8 gólů. Výborné sehrávání standardních situací domácích, se kterými jsme si dokázali poradit až ve třetí třetině. Nu což, body nejsou, ale doma jsme vyhráli 9:3. Děkujeme výborným divákům, rozhodčím, soupeři.

Příští týden, tedy v neděli 28.1., čeká Horní Suchou důležité utkání v domácím prostředí. Soupeřem Horní Suché totiž bude tým FbC Aligators Klobouky, který je hlavním soupeřem Horní Suché v bojích o play-off a ztrácí na náš tým pouze 2 body. Přijďte naše hráče v tomto důležitém utkání podpořit!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. Sokol Brno I EMKOCase.. 12 76:55 31
2. FBC Vikings Kopřivnice 12 78:62 26
3. FK Orel Telnice 12 83:53 24
4. FBC Letka 12 70:62 22
5. 1. FBK Rožnov p/R 12 65:56 21
6. FbK Spartak Hluk 12 91:87 21
7. FbK TJ Svitavy 12 69:75 16
8. FbC Aligators Klobouky 12 61:67 15
9. Hippos Žďár n/S. 12 58:82 13
10. Snipers Třebíč 12 70:80 10
11. S.K. P.E.M.A. Opava 12 57:73 10
12. FbK Horní Suchá 12 62:88 7

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

06.01.2019 Patrik Mik (28)
09.01.2019 Kristýna Rohlová (24)
20.01.2019 Daniel Kadura (23)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK Nadace OKD VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o. Clothes-sports.cz

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 31221
Posledních 30 dnů: 997 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 22

© 2018 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP FBK HS!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne