FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

9:10 FbK Horní Suchá
FbK Spartak Hluk

Datum a čas konání: 11.11.2018 17:00

Příští zápas

-:- FbK Horní Suchá
Sokol Brno I EMKOCase..

Datum a čas konání: 18.11.2018 17:00

I druhé utkání s Telnicí přineslo dvouciferný výsledek #15.kNL

I druhé utkání s Telnicí přineslo dvouciferný výsledek #15.kNL

První utkání roku 2018 odehrála Horní Suchá v neděli 7.1. v Tuřanech. Soupeřem našeho týmu byl celek FK Orel Telnice. První vzájemné utkání skončilo pro Horní Suchou debaklem 4:15. Dokázali hráči Horní Suché zlepšit výkon oproti minulému utkání a vybojovali v Telnici body?

 

 

Toto utkání začalo netradičně již ve 13:00 hodin a delší dobu to vypadalo, že tento čas týmům příliš nevyhovoval. Téměř polovinu první části moc akcí k vidění nebylo. Když byl totiž na hřišti vyrovnaný počet hráčů, k ohrožení branek docházelo jen zřídka. To se ovšem změnilo v čase 09:23, kdy byl na trestnou lavici odeslán Lukáš Kuruc za blokování hokejky. Domácí tedy měli možnost rozehrát standardní situaci, kterou zvládli bravurně, a proto tato přesilovka trvala pouze vteřinu. Jeski přiťukl balónek Knotkovi, který trefil přesně. Tato branka hru zrychlila, což vedlo i k příležitostem na obou stranách. O něco aktivnější byla Telnice, která šla v čase 12:47 do dvoubrankového vedení zásluhou Jeskiho. Vedení 2:0 domácím ale vydrželo pouze necelé 2 minuty. V čase 14:26 snižoval Filip Krajíček po asistenci Matěje Černého. Následovala velká šance Vojty Kopii, který však nedokázal vstřelit branku. Možnost přesilové hry dostala i Horní Suchá, když byl v čase 16:27 vyloučen Charvát za sekání. I hornosušané dokázali přesilovku využít. Vojta Kopia nabil Matějovi Černému, který neměl problém se zakončením. Minutu a 8 vteřin měli obrovskou šanci domácí, když bylo nařízeno trestné střílení po faulu Filipa Mocka. Domácí Pavla však nájezd neproměnil, první třetina se dohrála bez další branky a do šaten se tak šlo za vyrovnaného stavu 2:2.

29, tolik vteřin z druhé části stačilo Telnici na využití přesilové hry. Skórujícím hráčem byl Habr, asistoval Knotek. Čas 23:01 a k vidění bylo další trestné střílení, opět nařízeno proti Horní Suché. Tentokrát byl ovšem úspěšnější exekutor – Jeski. V čase 26:08 zvedl rozhodčí svou ruku, čímž signalizoval další vyloučení na straně HS. Domácí šli do šesti a i tato početní výhoda jim stačila k tomu, aby v čase 26:16 zvýšili své vedení na 6:2. Střelcem byl tentokrát budík, další kanadský bod za asistenci si připsal Jeski. Následovala klidnější pětiminutovka, kdy se toho na hřišti opět moc nedělo. Čas 31:52 však přinesl další branku v síti Horní Suché. Krásnou gólovou střelou se prezentoval Hruška, přihrávku měl na svědomí Kubala. Po této obdržené brance si vzal tým Horní Suché oddechový čas, aby se pokusil s utkáním ještě něco udělat. Vypadalo to, že tento timeout Suché pomohl, v čase 35:06 snižoval Lukáš Kuruc, asistenci si připsal Václav Večeřa. Odpověď na sebe ale nenechala dlouho čekat. Konkrétně čas 38:32 a Kubala po nahrávce Charváta zvyšuje na 7:3. I hráči Horní Suché na tento gól rychle odpověděli. Po 14 vteřinách totiž snižoval na rozdíl 3 branek Filip Krajíček, asistoval Matěj Černý. Poslední minuta branku nepřinesla a stav před 3. částí byl 7:4.

Horní Suchá, která měla ve třetí části snahu alespoň o vyrovnání, nezačala zrovna dobře. Po minutě a 23 vteřinách totiž usedl na trestnou lavici Vojta Kopia za blokování hokejky. I tuto přesilovku dokázali domácí využít. Po necelé minutě svou střelu přesně umístil Budík po nahrávce Habra. Čas 45:50 a hostující gólman vytahoval další míček ze své branky. Svou druhou branku v utkání vstřelil Kubala, kterému nahrál Mlejnek. Čas 48:30 a na trestnou lavici byl odeslán další hráč Horní Suché, tentokrát Večeřa za nesportovní chování. Tato početní výhoda zůstala nevyužita. V čase 51:38 byla nabídnuta přesilová hra i hráčům HS. Hornosušané však s touto přesilovkou nenaložili vůbec dobře a dokonce v ní inkasovali. Hattrick dokončil Kubala, na jeho třetí branku v utkání mu nahrál Mlejnek. Čas 52:46 nabídl Horní Suché další přesilovou hru, ani tu však nedokázali hráči využít. 9 vteřin před koncem přišlo ještě jedno vyloučení na straně HS. Tentokrát byl na trestnou lavici poslán Marek Piskorz za sekání. Tato přesilovka sice už využita nebyl a, ale to hráčům Telnice nemuselo vůbec vadit, jelikož v tomto utkání zvítězili jasně 10:4.

Branky a asistence domácí:  Jiří Knotek (Petr Jeski), Petr Jeski, Zdeněk Habr (Jiří Knotek), Petr Jeski, Daniel Budík (Petr Jeski), Daniel Hruška (Petr Kubala), Petr Kubala (Jan Charvát), Daniel Budík (Zdeněk Habr), Petr Kubala (Vít Mlejnek), Petr Kubala (Vít Mlejnek)

Branky a asistence hosté: Filip Krajíček (Matěj Černý), Matěj Černý (Vojtěch Kopia), Lukáš Kuruc (Václav Večeřa), Filip Krajíček (Matěj Černý)

Komentář trenéra domácích Ivoše Bartka: Dobře zvládnutý zápas. Důležité tři body. Přejeme soupeři šťastnou cestu!

Komentář trenéra hostů Petra Kruciny: Zřejmě jsme se z prvního zápasu vůbec nepoučili a hráči Telnice nám ukázali, jak se hraje florbal hlavou. Nelze upřít našemu týmu snahu, ale prostě to dneska vůbec nešlo. Děkujeme soupeři.

Další utkání čeká Horní Suchou v neděli 14.1.od 17:00 proti Kopřivnici. První vzájemný zápas vyzněl lépe pro tým z města automobilky Tatry, když zvítězil 6:5. Přijďte se podívat a podpořit naše hráče v tomto utkání na novou sportovní halu - Na Císařství.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. Sokol Brno I EMKOCase.. 10 63:47 25
2. FK Orel Telnice 10 73:43 21
3. FBC Vikings Kopřivnice 10 66:52 21
4. FBC Letka 10 63:53 19
5. FbK Spartak Hluk 10 77:75 16
6. FbK TJ Svitavy 10 57:60 16
7. 1. FBK Rožnov p/R 10 49:44 15
8. FbC Aligators Klobouky 10 47:55 12
9. Hippos Žďár n/S. 10 49:70 12
10. Snipers Třebíč 10 59:65 10
11. FbK Horní Suchá 10 51:72 7
12. S.K. P.E.M.A. Opava 10 47:65 6

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

18.11.2018 Kateřina Szotkowská (21)
24.11.2018 Martin Petřík (38)
16.12.2018 Petr Krucina (44)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK Nadace OKD VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 30150
Posledních 30 dnů: 1165 | Posledních 7 dnů: 329 | Poslední den: 67

© 2018 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne