FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

6:9 FbK Horní Suchá
FbC Aligators Klobouky

Datum a čas konání: 25.11.2018 17:00

Příští zápas

-:- FbK Horní Suchá
Hippos Žďár n/S.

Datum a čas konání: 23.12.2018 17:00

Z dalekého výjezdu přivezli muži 3 body #11.kNL

Z dalekého výjezdu přivezli muži 3 body #11.kNL

V sobotu 25.11. čekal A-tým nejdelší výjezd sezóny až do Pelhřimova, kde své domácí utkání mimořádně pořádal tým TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons. Hornosušané momentálně stoupají tabulkou, když na svém kontě mají už 4 vítězství v řadě. Potvrdili tedy svou formu i proti soupeři z Havlíčkova Brodu ?

 

Utkání začalo pozvolna a oba týmy se nejprve snažili takzvaně oťukat. Tudíž ze startu utkání nebylo vidět moc šancí. První větší šance přišla až v čase 05:25, kdy se ke střele dostal domácí Pešek, připravený Vojta Stefan však tento pokus zlikvidoval. Náš tým se také pokoušel o ohrožení domácí svatyně a v čase 07:58 dokonce vstřelil první branku, když se po asistenci Tomáše Hrankaye prosadil Petr Šimek. Vedení však netrvalo dlouho, už po deseti vteřinách byl stav 1:1 zásluhou Peška, asistence Suchý. Po úvodních brankách se začala hra zrychlovat a k vidění bylo i několik gólových šancí. Další branka padla ve 14. minutě, kdy Jan Žwak prostřelil po přihrávce Matěje Černého domácího Jelínka. Ani toto vedení ale nemělo dlouhé trvání. Po 17 vteřinách bylo tedy opět srovnáno, když se trefil přesně Sláma, kterému nahrával Suchý. A aby toho nebylo málo, o necelou minutu později už domácí vedli po brance Zelenky, když si asistenci připsal Pešek. V čase 16:07 přišlo také první vyloučení utkání, 2 minuty si šel odpykat Lukáš Kraina za bránění ve hře. Tato přesilovka se však domácím příliš nepovedla, a tak se po vypršení trestu dohrála první třetina za stavu 3:2 z pohledu domácích.

Druhá třetina byla o poznání divočejší, alespoň co se vyloučení týče. Ale popořadě. Nejprve měli hráči Horní Suché obrovskou šanci, kterou na poslední chvíli zastavil hráč domácích Rezek. Ovšem brance Matěje Černého v čase 26:34 už zabránit nedokázal nikdo. Nutno také zmínit, že na tuto branku si připsal první asistenci v této sezóně Martin Czyž. První přesilovku si vyzkoušeli také hosté, když si šel na 2 minuty odpočinout domácí Kučera za blokování hokejky. Ani našim hráčům se ale tato přesilová hra nevyvedla. Přesně v polovině utkání nabídl Marek Piskorz druhou přesilovou hru domácím, protože byl vyloučen za sekání. Domácím však přesilové hry vůbec nešly, což hráčům Horní Suché nemuselo vůbec vadit. Po vypršení trestu toho nebylo na hřišti moc k vidění až do času 37:35, kdy poslal svůj tým do vedení svou druhou brankou v utkání Jan Žwak, a to po asistenci Pavla Übelauera. Poté následovala už jen série vyloučení. Nejprve byl na trestnou lavici poslán hráč hostů Matěj Černý na 2 minuty za nedovolené vrážení. Ani tuto téměř dvouminutovou přesilovou hru nedokázali hráči domácích využít a v závěru své přesilovky se dokonce nechali vyloučit. V čase 39:58 dostal domácí Roztočil trest na 2 minuty plus 10 minut za nesportovní chování, a aby toho nebylo málo, ve stejném čase byl vyloučen na 2 minuty také Sláma za nedovolené vrážení.

Tak, jak druhou třetinu domácí ukončili, třetí začali. Po minutě a devatenácti vteřinách byl na trestnou lavici poslán Vlk, taktéž za nedovolené vrážení. Tuto početní výhodu 5 na 3 využil v čase 41:59 Matěj Černý, kterému asistoval Štěpán Hladký. Tato branka sice uklidnila utkání, co se trestů týkalo, ovšem spustila gólovou smršť Horní Suché. V čase 46:38 zvyšoval na 3:6, taktéž svou druhou brankou v zápase, Petr Šimek, kterému nahrával Marek Piskorz. Čas 48:22 byl ve znamení hattricku, jelikož svou třetí branku v utkání vstřelil Matěj Černý po nahrávce Pavla Übelauera. Další branka utkání přišla v čase 50:39, tentokrát se o ní postarala dvojice Vojta Kopia – střelec a Marek Piskorz – nahrávač. O necelé dvě minuty později přidal už svou čtvrtou branku v utkání Matěj Černý, který byl velmi při chuti, a druhou asistenci si připsal Štěpán Hladký. V čase 53:33 přidal 10 branku Horní Suché Lukáš Kudrna, který to bude mít nejspíš pěkně drahé. V tomto případě se na listinu nahrávačů zapsal Lukáš Kuruc. Hráči Havlíčkova Brodu se snažili s utkáním ještě něco udělat, když v čase 53:55 snižoval na 4:10 Vlk po asistenci Suchého. Poslední vyloučení utkání přišlo necelých 5 minut před koncem utkání. Dvě minuty si odseděl domácí Pešek za sekání. Tuto přesilovku však dokázali domácí ubránit a dokonce i vstřelili branku, o kterou se postaral v čase 56:23 Suchý. Toto však bylo ze strany domácích vše. Poslední slovo měli tedy opět hráči Horní Suché, když na 5:11 z pohledu domácích zvýšil Marek Piskorz, kterému přesně nahrál Filip Mocek.

Branky a asistence domácí: Tomáš Pešek (Dominik Suchý), Jan Sláma (Jan Suchý), Lukáš Zelenka (Tomáš Pešek), Radim Vlk (Dominik Suchý), Dominik Suchý

Branky a asistence hosté: Petr Šimek (Tomáš Hrankay), Jan Žwak (Matěj Černý), Matěj Černý (Martin Czyž), Jan Žwak (Pavel Übelauer), Matěj Černý (Štěpán Hladký), Petr Šimek (Marek Piskorz), Matěj Černý (Pavel Übelauer), Vojtěch Kopia (Marek Piskorz), Matěj Černý (Štěpán Hladký), Lukáš Kudrna (Lukáš Kuruc), Marek Piskorz (Filip Mocek)

Komentář trenéra hostů: Děkujeme soupeři za utkání.

Komentář trenéra domácích: Hrůza ze všech třech stran. Věříme, že příště to bude lepší a děkujeme soupeři za utkání.

V dalším utkání vyzvou naši hráči tým S.K. P.E.M.A. OPAVA. S tímto celkem prohrál náš tým ve 2. kole letošní sezóny po velkém boji na půdě Opavy 3:6. Dokážou naši hráči porážku Opavě vrátit a prodlouží tak o další zápas svou vítěznou šňůru? O tom se přijďte přesvědčit sami první adventní neděli – 3.12. do SH v Horní Suché. Hráči budou vaši podporu potřebovat!

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. Sokol Brno I EMKOCase.. 12 76:55 31
2. FBC Vikings Kopřivnice 12 78:62 26
3. FK Orel Telnice 12 83:53 24
4. FBC Letka 12 70:62 22
5. 1. FBK Rožnov p/R 12 65:56 21
6. FbK Spartak Hluk 12 91:87 21
7. FbK TJ Svitavy 12 69:75 16
8. FbC Aligators Klobouky 12 61:67 15
9. Hippos Žďár n/S. 12 58:82 13
10. Snipers Třebíč 12 70:80 10
11. S.K. P.E.M.A. Opava 12 57:73 10
12. FbK Horní Suchá 12 62:88 7

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

06.01.2019 Patrik Mik (28)
09.01.2019 Kristýna Rohlová (24)
20.01.2019 Daniel Kadura (23)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK Nadace OKD VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o. Clothes-sports.cz

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 31221
Posledních 30 dnů: 997 | Posledních 7 dnů: 241 | Poslední den: 22

© 2018 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Vlastní dres?
Stylové triko?
Vychytané tréninkové doplňky?
Mrkni na FANSHOP FBK HS!

Navštívit Fanshop
Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne