FBK Horní Suchá

Vítejte na stránkách
FBK Horní Suchá
www.florbalhs.com

Poslední zápas

5:2 FbC Aligators Klobouky
FbK Horní Suchá

Datum a čas konání: 15.9.2018 19:00

Příští zápas

-:- FbK Horní Suchá
1. FBK Rožnov p/R

Datum a čas konání: 23.9.2018 17:00

Muže i juniory čekají předsezonní prověrky v podobě turnajů

Muže i juniory čekají předsezonní prověrky v podobě turnajů

Jak juniorský, tak mužský celek čeká v předsezonní přípravě prověrka v podobě turnajů. Zatímco junioři vyrazí do hlavního města Slovenska Bratislavy, muži budou mít podstatně kratší cestu, a to do Ostravy.

Junioři vyrazí 23.8. na turnaj, který nese název Slovak Floorball Cup. Jedná se o největší turnaj na Slovensku, který bude probíhat od 24.8. do 27.8. V pondělí před odjezdem čeká mladíky jednodenní soustředění, kde se trenér společně s hráči pokusí zapracovat na některých herních činnostech. Ovšem hlavním důvodem tohoto tréninkového dne bude stmelení kolektivu. Hráči FbK HS, totiž pojedou do Bratislavy posíleni o několik hráčů z okolních týmů.

Pro naše kluky začne turnaj 24.8., kdy se náš tým utká s týmem FGSK (jedná se o turecký florbalový tým). Další soupeřem je FBK Harvard Partizánske a v pátek uzavře náš tým skupinu soubojem s Nižnou. Poté už bude následovat play-off a všichni věříme, že se kluci probojují až do posledního hracího dne, a dovezou z Bratislavy nějaký cenný kov. Zápasy juniorů by měly být online ke zhlédnutí na oficiálním YouTube kanále turnaje.

Muži se po roce opět zúčastní Ossiko cupu. Minulý rok přivezli naši hráči domů zlaté medaile. Tento rok jsou tedy cíle podobné, ne-li stejné.  Letos to ovšem pro náš celek bude o něco těžší, jelikož bude hrát v elitní kategorii, která se skládá ze dvou skupin. V této kategorii jsou přihlášeny i dva prvoligové celky, takže bude zajímavé sledovat, jak si naši hráči při vzájemné konfrontaci povedou.

Turnaj začne klukům v pátek 25.8. zápasem s Olomoucí (minulý rok semifinálový soupeř). Ve večerních hodinách pak čeká Horní Suchou tým Horní Dolní. Skupinu zakončí Horní Suchá s papírově nejsilnějším soupeřem ve skupině, a to 1. MVIL Ostrava. Následovat bude play-off, ve kterém můžou naši chlapci narazit na druhého účastníka 1. ligy, který je našemu klubu velice známý. Jde totiž o Torpedo Havířov. Tento turnaj může tedy v play-off nabídnout i derby. I z toho důvodu jste všichni zváni na halu Varenská, kde náš celek odehraje zápasy skupiny a čtvrtfinále, případné semifinále a finále se odehraje na Dubině. I mužům budeme držet během tohoto turnaje palce a doufáme, že zopakují úspěch z minulého roku.

Ohledně výsledků obou týmů vám budeme poskytovat informace na našich sociálních sítích.

Diskuze

Události

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Doporučujeme

Přihlas se k odběru novinek


Tabulka

1. FBC Letka 2 16:9 6
2. FBC Vikings Kopřivnice 2 12:6 6
3. Sokol Brno I EMKOCase.. 2 13:9 6
4. FbC Aligators Klobouky 2 10:6 5
5. FK Orel Telnice 2 15:14 3
6. Hippos Žďár n/S. 2 10:11 3
7. 1. FBK Rožnov p/R 2 8:9 3
8. FbK Spartak Hluk 2 16:17 2
9. Snipers Třebíč 2 12:15 1
10. FbK TJ Svitavy 2 8:11 1
11. S.K. P.E.M.A. Opava 2 9:14 0
12. FbK Horní Suchá 2 5:13 0

Kompletní tabulka

Nejbližší narozeniny

23.09.2018 Jakub Král (31)
25.09.2018 Zbyněk Satinský (40)
29.09.2018 Lukáš Kraina (28)
Obec Horní Suchá HURT AUTOSLUŽBY KRÁL RPS Czech FATPIPE BURIK Nadace OKD VANESTA VeraGurmet Český florbal Pro-idea s.r.o.

Najdete nás na Facebooku

Galerie na Instagramu

Počet návštěv: 28274
Posledních 30 dnů: 1055 | Posledních 7 dnů: 292 | Poslední den: 32

© 2018 FBK Horní Suchá | Všechna práva vyhrazena | petr.krucina@florbalhs.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne